Veletrhy módy STYL a KABO plní přání vystavovatelů a posouvají termín veletrhů o 1 den

 

Na základě požadavků vystavovatelů a zástupců odborných asociací ATOK a ČOKA se 45. veletrhy módy STYL a KABO přesouvají do nového termínu 21. až 23. února 2015 (sobota-pondělí).

Z rozhovorů uskutečněných na posledním ročníku veletrhů v srpnu 2014 vyplynul zájem vystavovatelů a také zástupců odborných garantů veletrhu ATOK a ČOKA o konání veletrhů v rámci týdne od soboty do pondělí. Na toto téma pořadatelé realizovali internetový průzkum a také řadu dalších dodatečných rozhovorů s vystavovateli, na jehož základě byla provedena změna termínu z původní neděle-úterý na sobota-pondělí.

Poslední ročníky obou veletrhů využívali odborní návštěvníci k návštěvě zejména víkendový den – neděli. To způsobovalo zvýšené personální a časové nároky na vystavovatele jednotlivých expozic, kterým se i přes veškeré úsilí často nedařilo věnovat se všem zájemcům o jejich zboží. Z těchto důvodů dochází k uvedené změně, která umožní obchodníkům vybrat si k návštěvě veletrhů jeden ze 2 víkendových dnů + 1 pracovní den.

Věříme, že tato změna bude přínosem jak pro vystavovatele, tak i pro návštěvníky veletrhů STYL a KABO.