Veletrhy STYL a KABO nabídnou také metrový textil a galanterii

 

Nejen oděvy z nových kolekcí budou k vidění od 18. do 20. srpna na brněnském výstavišti. Na veletrhu STYL se budou prezentovat také dodavatelé metrového textilu a galanterie.

Sortiment maďarské společnosti Impextör potěší všechny, kteří hledají tkaniny a úplety na výrobu lehké konfekce. Producenty obleků, svrchníků, zimníků, ale i dětských oděvů zase jistě zaujme nabídka polské firmy Jóźwiak.

Chybět nebudou ani čeští dodavatelé. Konkrétně se v pavilonu P představí firma Linmaster, která vyrábí své tkaniny v Šumperku. Na veletrhu vám nabídne lněné, pololněné a bavlněné tkaniny na výrobu lehké konfekce, ale také košilovin či bytového textilu. Jitex Comfort staví na tradici pletařské výroby v jihočeském Písku. Zákazníkům nabízí také ryze českou produkci, mimo jiné úplety pro výrobu sportovních oděvů.

Zájemci o doplňky by určitě neměli minout stánek firmy Midar, která je výhradním polským distributorem technologií určených ke zdobení oděvů. Do Brna tak přiveze kamínky, krystaly, flitry, syntetické perly nebo cvoky.

Dobrý oděv má mít také kvalitní zapínání. O to se postará STYL výrobní družstvo knoflíkářů, které svou činností navazuje na více než stoletou tradicí výroby knoflíků v obci Studená. Kromě nich nabídne spony, koncovky, brzdičky a další doplňky.

V pavilonech P a F vás navíc čeká dalších šest set módních značek. Jejich kompletní seznam, včetně mapy veletrhu najdou v mobilní aplikaci BVV Trade Fairs, která je bezplatně dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS. V aplikaci najdete také aktuální doprovodný program.

Těšíme se na vás na brněnském výstavišti.