Victorio

 

Kolekce Victorio je inspirována jedinečným italským stylem. Je určena mužům, pro něž móda znamená zábavu a potěšení. Umožňuje vyjádřit osobnost a emoce. Victorio znamená jedinečný design, péči o detaily a pohodlí. Nabízíme vysoce kvalitní a konkurenceschopné ceny!

Pánské košile Victorio a Desire jsou vyrobeny z vysoce kvalitní tkaniny. Košile nejsou průsvitné a  mají nemačkavou úpravu. Límec lze připevnit pomocí knoflíků na spodní straně, takže vždy perfektně sedí.

Kravaty Victorio jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, nekrčí  se a snadno se uvazují. Kravaty jsou pečtlivě vypracovány. Módní kravata je nedílnou součástí šatníku elegantního muže.

Motýlky Victorio se vyznačují vysokou kvalitou používanou při výrobě materiálů a pečlivostí provedení. Motýlky jsou střední velikosti a budou sedět každému muži. Motýlky mají pevnou sponu a nastavitelný pásek. Snadné použití a perfektní vzhled. Motýlky Victorio budou fungovat jak ve večerních stylizacích tak v neformálním oblečení.

Ponožky Victorio s pohodlným lemem, zdobené originálním vzorem. Kvalitní,  na dotek příjemná bavlna zajišťuje pohodlí. Ideální pro každou příležitost.

Opasky Victorio jsou vyrobeny z vysoce kvalitní přírodní kůže. Vypadají skvěle ve formálním i poloformálním oblečení - chytré oblečení. Popruh je velmi odolný a snadno se nasazuje.

Obleky Victorio jsou velmi módní a elegantní. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů. Skvěle padnou, zdůrazňují postavu, dobře fungují při důležitých příležitostech a obchodních jednáních.

Značku Victorio představí polská společnost Kosmos v pailonu P na stánku č. 246.