VIGOSS JEANS

 

Módní značka VIGOSS byla založena panem Mehmedem Bulurem v roce 1996 v Turecku. Za krátkou dobu své existence se dynamicky rozvinula v perspektivní a oblíbenou módní značku. Od roku 1998 tuto značku v ČR a SR zastupuje hodonínská firma VIGOSS CZ s.r.o., která od této doby začala budovat velkoobchodní síť odběratelů a zároveň vlastní maloobchodní prodejny pod označením VIGOSS JEANS.

Dámská i pánská kolekce značky VIGOSS je určena pro všechny zákazníky, kteří se chtějí cítit pohodlně a přirozeně, ale zároveň sexy a stylově. VIGOSS má smysl pro detail, barevnou souhru i kvalitní materiály, snaží se o slušivou módu nejen pro mladé, ale i pro ty, kteří se cítí být mladí.

Mezi nejžádanější výrobky pánské i dámské kolekce patří jednoznačně džínsy všech délek a střihů. Společnost je velmi silná hlavně v prodeji pánských kalhot. Svědčí o tom neustále se zvyšující prodejnost. 

Další velkou předností výrobků společnosti Vigoss je přijatelná cena, která osloví široké spektrum zákazníků, kteří ocení kvalitu za rozumnou cenu.

Své obchodní partnery a zákazníky oslovujeme prostřednictvím barev červená, černá a stříbrná, které jsou nedílnou součástí moderního a nadčasového designu obchodních prostor společnosti a prodejen VIGOSS JEANS. Cílem společnosti bylo a je vytvořit takové prostředí na prodejnách, aby se v něm zákazníci cítili dobře a aby nalezli zboží a služby, které jim budou plně vyhovovat.