Eureco s.r.o. - virtuální zrcadlo VIRTOOAL - změní Váš pohled na nakupování na internetu

 

Společnost Eureco s.r.o. je tradičním vystavovatelem veletrhu STYL. Letos v srpnu bude na veletrhu prezentovat mimo jiné online aplikaci Virtuální zrcadlo VIRTOOAL, která tvoří základ pro nový rozměr prodeje produktů ve virtuálním prostředí.

Překvapit trh novým produktem je v současnosti stále náročnější, a proto jsou jedinečné myšlenky a mimořádné produkty velmi vzácné a často vysoce hodnocené. Slovensko se na své poměry malé evropské země může i dnes pyšnit vysokou úspěšností v tvorbě takových myšlenek a produktů.

Pěkným příkladem je slovenská společnost Eureco s.r.o., která patří mezi přední vývojáře v online světě elektronického prodeje. Této malé firmě se podařilo dosáhnout velkých úspěchů díky několika celosvětově populárním projektům, ale její největší chloubou je aplikace VIRTOOAL.

Tato aplikace umožňuje na jedné straně obchodníkům bojujícím v online světě poskytnout konkurenční výhodu jedinečného charakteru, přičemž na straně druhé usnadňuje často komplikovaný a nejistý proces online nákupu všem zákazníkům elektronických obchodů. Virtuální zrcadlo totiž umožňuje zákazníkům vyzkoušet si stovky druhů zboží od dekorativní kosmetiky, množství doplňků až po oblečení, či nábytek. Toto všechno je možné včetně rychlé a jednoduché implementace do prodejního systému a jednoduchému používání. VIRTOOAL je tedy výjimečným a snadno ovladatelným řešením, které podněcuje popularitu a zvyšuje konverzi z prodeje, přičemž nabízí jedno z nejlepších řešení v ultra-realistickém zobrazování produktů, ať už na fotce nebo pomocí web kamery zákazníků.

VIRTOOAL poskytuje světu e-commerce nástroj, který zde dosud nebyl v takové výjimečné kvalitě a při takovém širokém spektru editovatelných možností. Kromě projektu VIRTOOAL je firma Eureco s.r.o. autorem i dalších úspěšných projektů s působností v celé Střední Evropě.