V.style CZ – prádlo Wadima a košile Avantgard

 

Firma V.style CZ s.r.o. byla založena v roce 1994 a je výhradním dovozcem spodního a nočního prádla značky Wadima a výrobcem košil, vázanek, vest a doplňků značky Avantgard. 

Wadima je značka vysoce kvalitního prádla a halenek nabízející kolekce pro ženy, muže i děti. Kolekce pro ženy obsahuje ucelenou nabídku kalhotek, košilek, nočních košil a pyžam, triček, halenek a šatů tradičních i moderních střizích a barvách zdobených elegantním potiskem, krajkami nebo výšivkami. Pro muže je připravena nová kolekce pánských slipů, trenkoslipů, triček, tílek a pánských pyžam. Letošní nabídka obsahuje také o osvědčené pánské a chlapecké spodky, které lze doplnit různými tílky a tričky s dlouhým či krátkým rukávem, provedených ve stejných barvách i materiálech. Dětská kolekce firmy Wadima obsahuje spodní a noční prádlo pro chlapce a dívky ve věku od 2 do 14 let. V dětské kolekci se používají výhradně kvalitní bavlněné materiály a pestrá barevná paleta.

Společnost V.style CZ je také výrobcem košil, vázanek a doplňků značky Avantgard. Prémiová kolekce košil a vázanek Avantgard byla poprvé představena na 26. mezinárodním veletrhu módy STYL v Brně v roce 2005. Avantgard to jsou košile, kravaty, vázanky a doplňky, jejíchž hlavní rysy jsou originalita, styl a kvalita.

Kvalitní prádlo a halenky značky Wadima mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout na stánku společnosti V.style CZ č. 035 v pevilonu “P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.vstyle.cz nebo na www.avantgard.cz