VÝROBCI OBUVI ZE SRBSKA NA KABO

 

V průběhu celého veletrhu KABO se obchodníci mají možnost setkat se zástupci srbských výrobních obuvních a kožedělných firem, a to v pavilonu F na stánku 061. Zde se bude na ploše 100 m2 prezentovat se svými produkty 5 srbských firem pod záštitou National Agency for Regional Development.

Pokud máte zájem se s firmami a jejich kolekcemi blíže seznámit, další informace naleznete ZDE.

 

PROFILY JEDNOTLIVÝCH FIREM:

4BR Tref d.o.o.

www.trefshoes.com 

  • Výrobní firma zaměřená na rozličné modely vyrobené z domácích surovin. Při výrobě jsou sledovány světové trendy a zvláštní důraz je kladen na kvalitu. Firma vlastní výrobní závody v Bosně a Hercegovině a také v Srbsku.

Produkty:

  • Výroba a prodej dámské, pánské a dětské obuvi

Ceco Line d.o.o.

www.cecoline.co.rs

  • Značka módní obuvi Ceco LINE vznikla v roce 1994, ale tradice je dlouho spojena s ševcovskou rodinou Avdovic. V současnosti je továrna o rozloze 1 500 m2 vybavena nejnovějšími obuvnickými technologiemi a pracují zde vysoce odborní zaměstnanci. Roční produkce je 42 tisíc párů obuvi. Značka je charakteristická vysoce módní produkcí vysoké kvality, za což byly produkty také mnohokrát oceněny.

Produkty:

  • Výroba a prodej dámské a pánské kožené obuvi

Florida 1994 Doo

www.florida.rs 

  • Společnost Florida byla založena v roce 1996 a z malé rodinné firmy se rozrostla do moderní továrny. Hlavním předmětem podnikání je výroba obuvi výhradně z kůže a přírodních materiálů. Společnost spolupracuje s předními dodavateli surovin z Itálie, Turecka a Srbska. Obuv vysoké kvality a moderního designu je prodávána jak v Srbsku, tak i v dalších zemích bývalé Jugoslávie.

Produkty:

  • Výroba a prodej dámské a pánské kožené obuvi

Boša Shoes

www.bosashoes.com 

  • Společnost Boša Shoes byla založena v roce 1992 jako malá rodinná firma, ale v současné době je zde zaměstnáno 25 pracovníků a plánuje se další rozšíření výrobních kapacit. Společnost se zaměřuje na výrobu módní dámské obuvi, za což v minulosti obdržela mnohá ocenění za design a kvalitu. Roční kapacita výroby je 24 tisíc párů obuvi a v současnosti je zboží prodáváno na trzích v Srbsku, export je zaměřen na trhy Černé Hory, Bosny a Hercegoviny, Chorvatska a Ruska. Plánována je expanze na další evropské trhy.

Produkty:

  • Výroba a prodej módní dámské obuvi

 

Euro Scarpa d.o.o.

www.euroscarpa.rs 

  • Firma byla založena v roce 1960 a úspěšnou privátní značkou se stala v roce 1990. V současnosti ji vede již třetí generace rodiny zakladatele a pracuje zde 35 zaměstnanců. Výrobní program je zaměřen na pánskou a dámskou obuv a oblečení pro sport a volný čas. Obuv je vyrobena z 100% přírodních materiálů, které jsou dodávány z Itálie, Turecka a Srbska. Roční kapacita výroby je 50 tisíc párů obuvi. V současnosti jsou produkty exportovány do Slovinska, Chorvatska, Bosny a Hercegoviny a Černé Hory.

Produkty:

  • Výroba a prodej dámské a pánské obuvi a oblečení pro sport a volný čas.