Výrobní družstva opět na veletrhu STYL

 

Prezentace na veletrhu STYL je důležitou propagační aktivitou tří významných výrobních družstev - Integry Zlín, Modely Pardubice a Moděvy Konice, která se zabývají šitím módních oděvů. Společnou expozici těchto družstev pod záštitou Svazu českých a moravských výrobních družstev naleznete v pavilonu P brněnského výstaviště.

Produkce výrobních družstev zabývajících se šitím oděvů má dvě základní linie. První sleduje oblečení pro každý den, od halenek až ke kostýmům a plášťům. Druhá se zaměřuje na luxusní, unikátní společenské oděvy.

Atraktivita nabízených kolekcí zahrnuje i zpracování oděvů tradiční krejčovskou technologií s důrazem na vysokou kvalitu. Neopomenutelnou roli zde hrají i ceny oděvů, díky kterým se mnozí zákazníci k družstvům rádi vracejí.

A co nám družstva tentokrát nabídnou?

Integra, výrobní družstvo, Zlín připravila opět pestrou nabídku oděvů z pevných i úpletových materiálů. Jsou to modely nejenom pro BACULKY, tak jako v předcházejícím roce nabízí velikostní řadu od velikosti 38 do velikosti 62. V expozici budou obchodním partnerům nabídnuty nejen jarní bundy a paleta, letní saka, halenky, vesty, ale také kalhoty a sukně z pevných materiálů. Základ prezentace tvoří především úpletové halenky, svetříky, topy, sukně, kalhoty i šaty, vše v aktuálních barvách a vzorech.

MODELA, výrobní družstvo Pardubice připravila pro své zákazníky novou kolekci modelů pro sezónu jaro - léto 2014, která je nápaditá a kvalitní, za dostupnou cenu. Obsahuje zejména letní šaty, sukně a halenky. Novinku představují letní kalhoty v barevném provedení. Modely jsou nabízeny opět v módních barvách. Materiály tvoří bavlna, polyester a viskóza. Oděvy mají jednoduché střihy, jsou určené pro každodenní nošení. Nabízené modely Modela dodává do maloobchodů po celé České republice, ale také na Slovensko.

MODĚVA Konice oděvní družstvo připravuje pro únorový veletrh novou kolekci zimních plášťů, palet a pelerín z velmi kvalitních vlněných materiálů s příměsí kašmíru. Vývojové a modelové oddělení družstva doplnilo řadu modelů přírodní kožešinou z polární lišky na límcích a kapucích, převážně odepínacích. Nabídka je variabilní a umožňuje cenové odlišení jednotlivých modelů. Zákazník tak má možnost zvolit si různé varianty k objednání.

Kolekce je zhotovena převážně z materiálů v přírodních barevných odstínech od smetanové, přes světle hnědou až po tmavší hnědou. Všechny modely jsou vybaveny kvalitním a funkčním zateplením. 

V jednotlivých modelech jsou uplatněny současné módní prvky a nejrůznější zajímavé součásti drobné přípravy a vzorované podšívky. Důraz je kladen na štíhlou siluetu, přičemž není zapomenuto ani na možnost obléci ženy ve větších velikostech. Některé z modelů obsažených v kolekci toto umožňují. Přitom je vždy řešena preciznost vypracování, elegance a luxusní vzhled modelu.

Novinkou je zhotovení modelů z vlněného materiálu v kombinaci s hrubou pleteninou použitou na rukávy, límce a manžety.

Část kolekce je určena i pro pány – klasické štíhlé provedení ¾ vlněného pláště a volnočasová bunda s univerzálním využitím.

MODĚVA oděvní družstvo Konice se zúčastní s touto kolekcí i módních přehlídek organizovaných společností Veletrhy Brno několikrát denně. Touto formou tak bude propagovat svoji značku i účast ve společné expozici Svazu českých a moravských výrobních družstev.