Zájem o STYL a KABO roste

 

Ve dnech 22. až 24. února 2015 proběhnou již 45. veletrhy módy STYL a KABO. Zájem vystavovatelů o účast ve srovnání s únorem 2014 opět vzrostl, což svědčí o optimistické náladě výrobců a dodavatelů.

Po první uzávěrce přihlášek jsou pořadatelé veletrhů módy spokojeni. Přihlášeno je již 150 vystavovatelů, tj. o 20 více než ke stejnému datu v loňském roce. K účasti na veletrhu STYL se přihlásilo 91 firem a k účasti na veletrhu KABO 59 firem. Opět mezi nimi je řada vystavovatelů ze zahraničí a také několik zajímavých nováčků.

Na veletrhu STYL nechybějí tradiční a významní vystavovatelé jako ANITA MORAVIA, DOPPLER CZ, Jihočeská textilní, Jopess fashion, MODELA, Moděva, PLEAS, PLETEX,  TONAK, VELTEX JG nebo V.Style. Ze zahraničí to jsou například německé firmy Casamoda Heinrich Katt a Christa Probst. Nově se představí polská značka MZGZ s nabídkou dámské i pánské volnočasové módy nebo kolekce dámské módy značek GERKE a RABE. Poprvé bude vystavovat klobouky a čepice také společnost SB Group, která dodává sportovní a outdoorové oblečení. V jednání je účast značky CAMP DAVID.

Veletrh KABO bude mít opět velmi silnou zahraniční účast, a to především z Německa. K německým vystavovatelům patří firmy jako Caprice, Gabor, Jana shoes, Wendel nebo Wortmann. Dále se představí HÖGL a Legero z Rakouska, italská IMAC SPA DIVISIONE IGI a ruská SKOROCHOD. Nováčkem bude ukrajinská společnost Tibet-Shoes s kolekcí sandálů a žabek a také velkoobchod s obuví TEXEVO se širokou nabídkou mj. značek Selma, Aurelia a Texevo. K tradičním českým vystavovatelům obuvi budou patřit firmy ara Shoes Czech, Konsorcium T + M, OBUTEX ČR, LANSON, Rieker Bohemia, V + J OBUV a řada dalších. Kabelky budou prezentovat například firmy ARTEDDY EU, SENDI DESIGN nebo UNIDAX.

Pokud se chcete také zúčastnit, neváhejte s přihláškou. Druhá uzávěrka proběhne již k datu 20. listopadu 2014 a je spojena s 10% slevou ze základní ceny za výstavní plochu.

Datum: 19.11.2014 10:22:00