Zdravý Batoh

 

O nás

Na český trh přinášíme již pět let školní batohy Beckmann a ostatní produkty tohoto norského výrobce.

Batohy Beckmann jsme objevili poměrně náhodou, a to díky naší dceři, která šla do 1. třídy. Chtěli jsme pro ni krásný školní batoh, jenž bude splňovat kvalitu a zdravotní nezávadnost. Bohužel nás nabídka v Česku nezaujala.

Úplnou náhodou objevila babička od Barči v "sekáči" starší batoh Beckmann. Školní batoh z roku 2009 se nám tak zalíbil, že jsme se začali o batohy Beckmann zajímat. Všechny produkty Beckmann se nám velmi líbily, stejně jako skandinávský design a životní styl. Rozhodli jsme se s firmou Beckmann spolupracovat a batohy v roce 2014 začali z Norska dovážet.

Nyní jsme v Česku výhradními distributory a prodejci značky Beckmann. Tím k nám přinášíme nové školní batohy, které mají nejen originální design, ale jsou rovněž zdravě (ergonomicky) řešené a propacované. Velmi nás těší, že tím můžeme dělat radosti jiným malým předškolákům, školákům, studentům a také jejich rodičům.

O Beckmann

Batohy a ostatní doplňky vyvíjí, navrhuje a vyrábí norská rodinná firma Beckmann, která se může pyšnit již více než sedmdesátiletou tradicí. Batohy jsou vyvíjeny a testovány ve spolupráci s fyzioterapeuty a chiropraktiky. Velká pozornost je věnována bezpečnostním prvkům. A pokud jde o kvalitu a pohodlí, nedělá firma Beckmann žádné kompromisy – vítěz testu Dagbladet test of schoolbags.

Beckmann je největším prodejcem batohů pro norské školáky a 3 ze 4 dětí na základní škole nosí právě tyto batohy. Vize firmy je vyrábět nejlepší školní batohy na světě. "Tato vize je pro nás důležitá a vždy na ni při výrobě našich výrobků myslíme." říká sám Martin Beckmann. V současnosti jsou již tyto školní batohy světovým bestsellerem.

U nás si je koupili také známé osobnosti jako Simona Krainová, Lejla Abassová a další. A všíchni si je pochvalují.

Více informací najdete na našem eshopu www.zdravybatoh.cz