ZebraStores.cz – vše pro sport a outdoor

 

Na únorovém veletrhu STYL představí společnost SB GROUP s.r.o. - provozovatel ZebraStores.cz - kompletní nabídku klobouků a čepic značky HERMAN.

HERMAN - je originálním belgickým výrobcem čepic, kulichů, beranic, bekovek, rukavic a šál, který založil svoji výrobu již v roce 1874. Herman v sobě nese odkaz evropské rozmanitosti, která se odráží v pestré škále produktů, jež jsou stylovými a zároveň funkčními doplňky. Herman je neustále rostoucí společností, v níž se dodnes předává vášeň pro toto umění dalším generacím, z otce na syna. Tím se této značce daří ctít rodinnou tradici a zachovávat její originální filosofii.

ZebraStores.cz je unikátní síť specializovaných e-shopů zaměřených na sportovní a outdoorové potřeby. Naleznete zde vybavení pro muže, ženy i děti všech věkových kategorií. ZebraStores nabízí výrobky a kolekce značek Babolat, Tretorn, Merrell, HEAD, Teva, Mizuno, New Balance, Herman, Relax, Eisglut, Stiga a Uvex. Zboží je odebíráno pouze od výhradních distributorů pro ČR a tím je zaručena 100% kvalita a originalita. ZebraStores.cz provozuje i kamennou prodejnu, kterou můžete navštívit v Brně na ulici Údolní č. 41.

Kompletní nabídku belgických klobouků a čepic značky HERMAN mohou návštěvníci shlédnout na stánku v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací na: www.zebrastores.cz