Zeynep GIYIM – to nejlepší pro děti

 

Turecká společnost Zeynep GIYIM, která byla založena v roce 1970, je s dětským oblečením lídrem, jak na domácím tak i na zahraničním trhu.

Jedna továrna společnosti Zeynep GIYIM se nachází v Istanbulu / Gunesli a má měsíční kapacitu 150.000 ks pletených a tkaných hotových oděvů.

Druhá továrna se nachází v městě Çorlu / Velimeşe. Tato továrna zpracovává a potiskuje tkaniny a má denní výrobní kapacitu 12.000 kg pletáže a 10.000 metrů metráže. Tkaných textilií vyrobí 40.000 metrů. Výroba je šetrná k životnímu prostředí a obě továrny mají čistící jednotky vody s průtokem 1000 m3 za den. V továrnách si společnost Zeynep GIYIM vyrábí vlastní elektřinu a používá přírodní plyn v kogeneračních systémech.

Společnost Zeynep Giyim vyrábí a dodává všechny druhy dětského oblečení z pleteniny. Kolekce oděvů jsou na obchodních trzích nabízeny v kombinaci s tkanými látkami. 50% produkce je vyváženo, zbývajících 50% se objevuje na domácím trhu. S celkovým počtem 65 zaměstnanců je denní výrobní kapacita firmy 70.000 kusů různých druhů dětských oděvů a oblečení.

Na trh s dětským oblečením dodává společnost Zeynep GIYIM díky inovačním konceptům, vývoji a dlouholetým výrobním zkušenostem nové a vysoce kvalitní produkty, které odpovídají certifikátu kvality ECOTEX 100. Každoročně představí Zeynep GIYIM dvakráte do roka nové kolekce vlastní značky "Zeyland" pro děti od 0 do 8 let a značky "Deep West" pro děti mezi 8-16 lety. Kromě toho licenčně vyrábí Rifle Jr. a 4 pro největší turecké fotbalové týmy Galatasaray a Trabzonspor. Mimo těchto výrobních iniciativ provozuje Zeynep GIYIM, v rámci retailového obchodu, obchodní řetězce, ve kterých nabízí veškeré oblečení pro děti a mladistvé od 0 do 16 let. Společnost Zeynep GIYIM se řídí pravidlem, že na prvním místě je kvalita dodávaného zboží, důvěryhodnost společnosti, dobrý servis a spokojenost zákazníka, který dostává tu nejvyšší kvalitu s přidanou hodnotou v duchu nejnovějších módních trendů.

Nabídku nových kolekcí dětského oblečení turecké společnosti Zeynep Giyim, značek "Zeyland" a "Deep West", mohou návštěvníci veletrhu STYL shlédnout v expozici této společnosti v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více na: www.zeynep.com.tr