Zvýhodněná účast a novinky na srpnových veletrzích STYL a KABO

 

Vážení vystavovatelé,

pro 54. ročník Mezinárodních veletrhů módy a obuvi STYL a KABO, který se koná od 24. do 26. srpna, jsme pro Vás připravili některé novinky. Tou hlavní je stanovení pouze jednoho termínu uzávěrky přihlášek, a to 20. května 2019. Do tohoto data Vás metr čtvereční řadové výstavní plochy bude stát 1 700 Kč. Po květnové uzávěrce bude cena za metr čtvereční řadové výstavní plochy na 1 900 Kč. Příplatek za rohový stánek zůstává v obou případech ve stejné výši jako doposud, tj. pět procent. Úplně jsme zrušili nejvyšší cenu za pronájem výstavní plochy ve výši 2.120 Kč/m2.

Abychom Vám rezervování místa na veletrhu co nejvíce usnadnili, pošleme Vám počátkem května elektronický odkaz na přihlášku s předvyplněnými Vašimi kontaktními údaji. Svou účast na veletrhu tak opět vyřídíte na pár kliknutí. Zajistíte si tak prezentaci nejen na veletrhu, ale také na našem webu a sociálních sítích. Každý vystavovatel totiž opět dostane možnost bezplatného prostoru pro svou propagaci na oficiálních kanálech veletrhů.

Nové oborové členění reflektuje trendy v oboru

Udržitelná móda a ekologický přístup k oblékání jsou v poslední době často skloňovaná témata mezi spotřebiteli. Proto jsme rozšířili oba veletrhy o nové segmenty. Na veletrhu STYL se tak setkáte s oborem ORGANIC/VEGAN, který zahrnuje oděvy a prádlo pro dospělé i děti z ekologických materiálů (bio bavlna, len, vlna, konopí, bambus a vlna). Navíc zde bude prostor i pro zbytkovou metráž. Veletrh KABO se pak rozroste o obor VEGANSKÁ OBUV. Kromě toho jsme rozšířili veletrh STYL o obor pánské prádlo. V souladu s těmito novými tématy připravujeme i speciální odborný program, jehož těžiště bude v tématech e-commerce, pokladní a skladové systémy, prodej zboží na sociálních sítích nebo slow fashion. Věříme, že tyto novinky zaujmou nejen stávající návštěvníky, ale hlavně přilákají na veletrhy návštěvníky nové.

Datum: 25.4.2019 12:48:00