Peddy vstupuje do světa outdoorové obuvi

Značka dětské obuvi Peddy přichází na trh s inovativní rozšířenou kolekcí. V kolekci podzim-zima 2015 se nově objevuje řada dětské outdoorové obuvi s novými materiály a membránami. Peddy tak vedle své stálé a oblíbené nabídky sebevědomě vstupuje do světa outdoorové obuvi.

 

Značka dětské obuvi Peddy přichází na trh s inovativní rozšířenou kolekcí. V kolekci podzim-zima 2015 se nově objevuje řada dětské outdoorové obuvi s novými materiály a  membránami. Peddy tak vedle své stálé a oblíbené nabídky sebevědomě vstupuje do světa outdoorové obuvi.

Značka Peddy vyslyšela přání zákazníků a připravila novou modelovou řadu outdoorové obuvi. Pro tuto kolekci byly použity nové materiály i technologie, jako jsou oblíbený softshell a termoizolační, voděodolné membrány. Obuv je také doplněna o bezpečnostní reflexní prvky, které jsou zejména v podzimním a zimním období pro děti nutností. Modely Peddy také dokazují, že i outdoorová obuv může mít hravý design. Outdoorovou řadu doprovází atraktivní moderní design a barevnost navržený renomovanou designérkou. Kolekce obsahuje nízké i kotníkové modely v dynamickém designu ať už pro město nebo náročnější outdoorový terén.

„Značka Peddy je pro naše zákazníky důležitá. Na českém i slovenském trhu se těší velmi dobrému konkurenčnímu postavení. Naši zákazníci oceňují u Peddy zejména kvalitní materiály a zajímavé designy za příznivé ceny. Specializovanou outdoorovou obuv u nás zákazníci často poptávali. Peddy se tedy rozhodla vstoupit do vývoje těchto modelů a přichází v nové sezóně s novou modelovou řadou,“ řekla brand managerka značky Peddy  Mgr. Lucie Umlášková.

Oblíbený softshell
Značka Peddy zařadila nově do své kolekce také velmi populární softshallové modely.  Sofshell je moderní vícevrstvý materiál, vhodný zejména pro sportovní a outdoorové využití.  Jeho výhodou je nepropustnost vlhka a ochrana před větrem. 

Je to také zejména měkkost a příjemná nositelnost, pro kterou je tento materiál často velmi vyhledávaný. Díky svým vlastnostem bez obav takové boty děti unosí na podzim, v zimě, ale i na jaře. Boty jsou lehké, mají pevný opatek a příjemný design. 

Technologie pro aktivní pohyb:  Termotex a Thinsulate
Modely z outdoorové řady Peddy jsou doplněny funkční membránou Termotex. Tato voděodolná membrána zajišťuje uvnitř obuvi optimální klima a stává se skutečným ochráncem před vlhkem. Membrána zajistí také velmi dobrou větratelnost nohy.  Technologie Thinsulate zajistí termoizolační klima uvnitř boty. Outdoorová obuv Peddy tak poskytuje vysoký komfort nošení a můžete se na ni spolehnout i v náročnějších podmínkách!

Celou kolekci pro podzim-zima 2015 a novou outdorovou řadu značky Peddy, naleznete na stánku 043 společnosti TERM v pavilonu F,  při únorovém veletrhu KABO 2015.

Kontakt: Mgr. Lucie Umlášková, Brand manager Peddy
Tel: +420 702 207 065, E-mail: lucie.umlaskova@termcz.com
Výhradním distributorem značky Peddy je společnosti TERM, spol. s r.o. www.term.cz