Australian + Naturally = ORIENTIQUE

Tato značka byla založena již v roce 1976, jedná se o přední australskou módní značku zaměřenou na bavlnu, je synonymem exkluzivních uměleckých potisků umělců z Londýna, Paříže, Milána, které jinde nekoupíte, krásných přírodních tkanin a dobré kvality.

 

Tato značka byla založena již v roce 1976, jedná se o přední australskou módní značku zaměřenou na bavlnu, je synonymem exkluzivních uměleckých potisků umělců z Londýna, Paříže, Milána, které jinde nekoupíte, krásných přírodních tkanin a dobré kvality.

S více než 400 obchodníky v Austrálii působíme i na Novém Zélandu, USA, Kanadě, Velké Británii a Řecku, Itálii a již druhým rokem v České a Slovenské republice.

Orientique nabízí 2 kolekce ročně ve velikostech 36-52. Letní kolekce je zaměřena na jemnou bavlněnou tkaninu, zimní kolekce pak na bavlněnou pleteninu.

Vedle tématických modelů inspirovaných cestováním, najdete v kolekci i ruční výrobu ze 100% organické bavlny. Samozřejmostí jsou i jednobarevné modely z bavlny dostupné v 6ti aktuálních barvách.

Přijďte se podívat na nabídku aktuální kolekce Podzim/Zima 2019. Využijte jedinečnou příležitost nabídnout Vaším zákaznicím originalitu. Těšíme se na Vaši návštěvu na stánku P33.