FELINA v Brně představila novou kolekci podzim-zima 2016

Mezinárodní společnost FELINA, která v loňském roce oslavila 130 let své existence, představuje v Brně kolekci značek FELINA a CONTURELLE by FELINA pro nadcházející sezónu. Na stánku i na módní přehlídce zdůrazňuje jednu ze svých novinek – spacer podprsenku, a to i ve variantě s košilkou, ale také úspěšnou řadu standardní série Provence 05 značky CONTURELLE by FELINA, která je u zákaznic oblíbená celé desetiletí.

 

Mezinárodní společnost FELINA, která v loňském roce oslavila  130 let své existence, představuje v Brně kolekci značek FELINA a CONTURELLE by FELINA pro nadcházející sezónu. Na stánku i na módní přehlídce zdůrazňuje jednu ze svých novinek – spacer podprsenku, a to i ve variantě s košilkou, ale také úspěšnou řadu standardní série Provence 05 značky CONTURELLE by FELINA, která je u zákaznic oblíbená celé desetiletí.

„Spacer podprsenku, která je vyrobena z lehkého a prodyšného 3D materiálu, jsme uvedli na trh již v minulosti. Vzhledem k tomu, že na ni máme opravdu dobré ohlasy a u zákaznic je velmi oblíbená, především pro její pohodlí a vzdušnost, je zlatým hřebem nabídky sezóny podzim-zima 2016.  Prezentujeme ji také v rámci veletržní přehlídky FELINA LINGERIE FASHION SHOW,“ říká Petr Vykoukal, vedoucí prodeje FELINA ČR a SR. Přehlídku, nabízející kolekce FELINA a CONTURELLE by FELINA, uvádějí i uzavírají vzdušné šaty a celkovou prezentaci ozvláštňují i na míru vyrobené šperky, dodané na zakázku od společnosti AKTUAL.

Dalším trendem je paměťová pěna, která se používá do podprsenek. Tu FELINA představila v loňském roce a ukázalo se, že tyto podprsenky s paměťovou pěnou jsou velmi žádané. Na přehlídce se společnost také snaží vyzdvihnout kolekce, které patří k tradičním a dlouhodobě oblíbeným. Zákazníci kvitují, že na modelkách mají možnost prohlédnout si naživo prádlo i jeho kvalitu. Prádlo obou značek firma vyrábí ve vlastním závodě v Maďarsku, kdy klade velký důraz na perfektní střih, kvalitní materiály i elegantní trendy design, a to až do velkých velikostí.

K novinkám pro podzim a zimu 2016 patří také elegantní krajková košilka značky CONTURELLE by FELINA. Také barvy hrají v kolekci FELINA důležitou roli, kdy standardní černou, pískovou a vanilkovou doplňují červená, modrá, karbonová a porcelánová růžová. S firmou FELINA se budou moci návštěvníci setkat i na nadcházejícím podzimním veletrhu, kdy bude návštěvníkům představena kolekce pro jaro-léto 2017.