Haillo fashion – český výrobce dámské módy

Modely značky Haillo fashion jsou českého původu, vytvořeny i vyrobeny společností Ravanni, s.r.o. v Brně, Židenicích. Šití oděvů se společnost věnuje již 27 roků a posledních 15 let se specializuje na dámskou módu.

 

Modely značky Haillo fashion jsou českého původu, vytvořeny i vyrobeny společností Ravanni, s.r.o. v Brně, Židenicích. Šití oděvů se společnost věnuje již 27 roků a posledních 15  let  se specializuje na dámskou módu.

Zpracováváme zejména úpletové materiály, které jsou příjemné svou poddajností a současně umožňují svým nositelkám vypadat žensky a elegantně, aniž by se cítily nepohodlně.

Použité materiály jsou evropského původu, zejména italské a německé.

Precizní střihové zpracování je samozřejmostí, stejně jako perfektní řemeslná práce.

Kolekce jsou vytvářeny tak, aby jednotlivé výrobky svou rozmanitostí oslovily dámy které preferují eleganci, romantický případně sportovně-elegantní styl. Vybrané modely, vhodné pro plnější ženy jsou nabízeny i ve větších velikostech.

Nabídku nové kolekce podzim/zima 2018/2019 naleznete v pavilónu P stánek 024.

Kolekce je nabízena prostřednictvím kontraktů pro velkoodběratele. Návštěvou stánku se seznámíte s novými výrobky i s jejich tvůrci. Zde se můžete přesvědčit o kvalitě nové kolekce a možnostech navázání obchodních vztahů. Vaše postřehy či připomínky jsou vítány! Jsou velmi prospěšné pro další tvorbu a zejména dobrou budoucí spolupráci.

Více naleznete na našich stránkách www.haillo.cz

Kolektiv „Haillo fashion“ se těší na setkání s Vámi!