Lamido to jsou výrobky z úpletu a funkční prádlo

Lamido a.s. je známý český výrobce úpletových výrobků s dlouholetou historií a výrobní tradicí. Společnost Lamido vyrábí kompletní sortiment ve vlastní dílně v Sebranicích u Litomyšle. Většinu celkové produkce tvoří úpletové výrobky, jako jsou domácí i sportovní kalhoty, haleny, trička, domácí komplety, noční prádlo, noční košile, pyžama, župany, dále pak spodní košilky, kombiné a kalhotky.

 

Lamido a.s. je známý český výrobce úpletových výrobků s dlouholetou historií a výrobní tradicí. Společnost Lamido vyrábí kompletní sortiment ve vlastní dílně v Sebranicích u Litomyšle. Většinu celkové produkce tvoří úpletové výrobky,  jako jsou domácí i sportovní kalhoty, haleny, trička, domácí komplety, noční prádlo, noční košile, pyžama, župany, dále pak spodní košilky, kombiné a kalhotky.

Jednu z částí výroby tvoří prodej funkčního prádla značky Coolbest, v kolekcích této značky jsou zastoupeny trička, spodky, trenky a pod. Použité materiály z tuzemské produkce jsou při výrobě doplňovány materiály z dovozu, jedná se především o potištěné úplety a speciální polyesterový úplet pro výrobu termoprádla. Společnost Lamido nabízí svoje výrobky od klasických až po nadměrné velikosti (CZ42 – CZ66). Předností výrobků je 100% kvalita a výhodné ceny.

Nové modely dámských a pánských nočních košil a pyžam značky Lamido budou prezentovány na letošním veletrhu STYL v expozici a.s. Lamido v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na webových stránkách www.lamido.cz