LINGERIE SHOW „Night & Day“

Ke stálým akcím veletrhu STYL patří módní přehlídky kolekcí spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží. Na té letošní s názvem LINGERIE SHOW „Night & Day“ se představily značky WERSO, PLEAS, VENEZIANA, LISCA, ODEX, GISELA, FELINA, CONTURELLE BY FELINA a [un: usual].

 

Ke stálým akcím veletrhu STYL patří módní přehlídky kolekcí spodního prádla, nočního prádla a punčochového zboží. Na té letošní s názvem LINGERIE SHOW „Night & Day“ se představily značky WERSO, PLEAS, VENEZIANA, LISCA, ODEX, GISELA, FELINA, CONTURELLE BY FELINA a [un: usual].

Přehlídka byla ukázkou různých střihů, materiálů, vzorů i barev, kdy si každý mohl najít svůj oblíbený styl či kus podle osobních preferencí i odvahy. Nejvíce byla na molu zastoupena oblast dámského spodního prádla, a to kolekcemi WERSO, LISCA, GISELA, FELINA, CONTURELLE BY FELINA a [un: usual]. Tradiční český výrobce PLEAS nabídl pánské i dámské noční prádlo pro sportovní i romantičtější typy, textilní výrobce ODEX k tomuto sortimentu přidal i župany a VENEZIANA prezentovala dámské punčochové zboží. Přehlídku bude možné vidět naposledy zítra ve 13:00 hodin v pavilonu P.

WERSO


PLEAS


VENEZIANA


LISCA


ODEX


GISELA


FELINA, CONTURELLE BY FELINA a [un: usual]