LINGERIE SHOW

V rámci přehlídky LINGERIE SHOW se dnes v pavilonu P představilo osm kolekcí firem, do jejichž centra pozornosti patří především spodní prádlo a noční oblečení. Byly to společnosti a značky WERSO, SASSA, SCHIESSER, EWLON, PLEAS, MISS ROSY, FELINA a CONTURELLE BY FELINA. Na veletržním mole potěšily zraky diváků a objektivy fotografů nejen ženské křivky v elegantním prádle, ale také dvojice roztomilých modelů v předškolním věku nebo čtyřnohý model v ladícím psím oblečku.

 

V rámci přehlídky LINGERIE SHOW se dnes v pavilonu P představilo osm kolekcí firem, do jejichž centra pozornosti patří především spodní prádlo a noční oblečení. Byly to společnosti a značky WERSO, SASSA, SCHIESSER, EWLON, PLEAS, MISS ROSY, FELINA a CONTURELLE BY FELINA. Na veletržním mole potěšily zraky diváků a objektivy fotografů nejen ženské křivky v elegantním prádle, ale také dvojice roztomilých modelů v předškolním věku nebo čtyřnohý model v ladícím psím oblečku.   

Ale zpátky k přehlídce prádla. Otevřela ji česká značka Werso se zřejmě nejodvážnější kolekcí dámského spodního prádla a korzetů. Firma, která působí na našem trhu od roku 2004, zůstala věrná své tradici a předvedla svůdné modely z luxusních, zejména francouzských materiálů, které se nebojí zdobnosti ani barev. Druhou značkou s tradicí, která ukázala na mole spodní prádlo doplněné o dlouhé kalhoty, byla SASSA, značka předního německého výrobce Sasa Mode.

Poté se ke slovu, kromě spodního prádla, dostalo pohodlné dámské i pánské noční oblečení a volnočasové prádlo či župany. Nejdříve to bylo zásluhou německé firmy SCHIESSER, poté díky výrobci kvalitního českého prádla PLEAS a v neposlední řadě díky představení kolekce EWLON, kterou uvedla již zmíněná dětská dvojice a ve které poprvé zapózovala na scéně i čivava. Po ní přišel čas na významné životní události, jako je například svatba, a vstoupilo na molo elegantní saténové spodní prádlo, převážně v barvě šampaň, spojené s řeckou značkou MISS ROSSY.

Závěr přehlídky patřil dvěma značkám – FELINA a CONTURELLE by FELINA od německého výrobce, který v loňském roce oslavil v Brně speciální přehlídkou 130 let své činnosti. I tentokrát, při prezentaci aktuální nabídky a novinek pro letošní sezónu, firma vsadila na perfektně padnoucí prádlo, jeho kvalitu a elegantní střih do velkých velikostí. Kolekci ozvláštnila speciálními obuví i výraznými šperky LEVIEN.