Modeste

Na veletrhu Kabo se poprvé představí také polská společnost Modeste.

 

Na veletrhu Kabo se poprvé představí také polská společnost Modeste.


Společnost byla založena v roce 2008 a stala se jednou z nejrychleji rostoucích firem ve střední Evropě. Její první značkou byl Solier - pánské tašky a doplňky. Její úspěch podpořil vznik další značky - Felice - tašek a doplňků pro ženy. S růstem firma otevřela inovativní velkoobchodní platformu - Merlitz, která nabízí produkty několika polských výrobců a řadu dalších služeb spojených s prodejem tašek a kožených doplňků. Dalším krokem byla identifikace nové struktury - Fashion-Goods.eu - specializované nákupní agentury, která spolupracuje po celém světě.

Solier

Solier je inovativní značka kožené tašky, aktovky a doplňků pro muže. Jejím cílem je poskytovat stylové, moderní a užitečné produkty pro elegantního gentlemana. Všechny výrobky jsou ručně vyráběné v Polsku, což dává zákazníkům záruku kvality a evropského stylu.

Felice

Značka Felice je určená ženám, které chtějí mít možnost širokého výběru. Výběr je z velké palety barev, vzorů a tkanin. Jedná se o výrobky ručně vyráběné v Polsku, což je nejlepší zárukou kvality a evropského stylu.