MODĚVA oděvní družstvo KONICE

Výrobce dámské a pánské konfekce již od roku 1931. Velký podíl z celkového obratu družstva tvoří volnočasové a sportovní bundy pro firmu Bogner, profesní ošacení, uniformy pro cestovní kanceláře, hlídací služby, banky, automobilky, letecké společnost do zemí EU, ošacení pro bavorské hudební a pěvecké soubory.

 

Výrobce dámské a pánské konfekce již od roku 1931. Velký podíl z celkového obratu družstva tvoří volnočasové a sportovní bundy pro firmu Bogner, profesní ošacení, uniformy pro cestovní kanceláře, hlídací služby, banky, automobilky, letecké společnost do zemí EU, ošacení pro bavorské hudební a pěvecké soubory.

Na únorovém veletrhu STYL A KABO bude nabízena naše aktuální kolekce dámských a pánských zimních plášťů, palet, pelerín a péřových bund. Předváděné modely jsou v jednoduchém a praktickém provedení pro každodenní nošení i modely v luxusnějším pojetí. Pláště a paleta jsou zateplené a doplněné přírodní kožešinou do barvy materiálu. Použitý materiál je vlna s podílem kašmíru a nylonu. V nabídce je také široká paleta barev.

Letošní novinkou je dámský trenchcoat s trendovým členěním, prošitím a s výraznými doplňky.

Výrobky Moděvy jsou zpracovány tradiční krejčovskou technologií s důrazem na vysokou kvalitu.

Celou kolekci můžete zhlédnout v našem stánku a na módní přehlídce.