Momentky z přehlídky Lingerie & Beachwear Show

Hlavními aktéry přehlídky prádla, domácího a nočního oblečení, punčochového zboží a také plavek a plážových doplňků se dnes v pavilonu P stalo sedm značek: WERSO, ULISSE, WADIMA, CRÖNERT, SASSA, CORIN a GISELA. Tradiční přehlídka, která patří nejen fotografy k těm nejočekávanějším, ukázala, jak pestrý může být svět, ve kterém nehraje ani tak důležitou roli množství látky, nýbrž její kvalita, padnoucí střih, provedení a osobitost.

 

Hlavními aktéry přehlídky prádla, domácího a nočního oblečení, punčochového zboží a také plavek a plážových doplňků se dnes v pavilonu P stalo sedm značek: WERSO, ULISSE, WADIMA, CRÖNERT, SASSA, CORIN a GISELA. Tradiční přehlídka, která patří nejen fotografy k těm nejočekávanějším, ukázala, jak pestrý může být svět, ve kterém nehraje ani tak důležitou roli množství látky, nýbrž její kvalita, padnoucí střih, provedení a osobitost.


Tu už mnoho let prokazuje například česká firma WERSO, známá svými odvážnými modely spodního prádla. Nezklamala ani letos, kdy v úvodní kolekci přestavila sexy kousky, často bohatě kombinované s krajkou nebo blyštivými aplikacemi.  V Brně firma často představuje své novinky, ať už se jedná o svůdné modely spodního prádla či korzety, které letos podtrhla průsvitnými a zdobnými doplňky.

Další dvě kolekce byly tipem pro ideální „pyžamový den“. Postaraly se o ně značky ULISSE a  WADIMA, které představily dámské i pánské spodní a noční prádlo, ve vzorech spíše střízlivé, zato dbající na kvalitu materiálů a pohodlí. Velkoobchod s mnohaletou tradicí prodeje ponožek, punčochového zboží a spodního prádla Stonožka pak zaujal hravou kolekcí punčocháčů a punčoch CRÖNERT, jejichž barvy a geometrické, květinové a další vzory byly důkazem toho, že i tato část oděvu může být nepřehlédnutelnou a hlavní součástí dámského oblečení. Poté punčocháče a ponožky vystřídala na molu německá rodinná firma SASSA,  která předvedla elegantní kolekci dámského prádla, provedenou v aktuálních tlumenějších pudrových barvách i bílé variantě.

Druhá část přehlídky, věnovaná plavkám a plážovému oblečení, patřila značkám CORIN a GISELA.  Kolekce zahrnovaly jak dvojdílné, tak jednodílné plavky nebo šaty na pláž a byly přehlídkou různých vzorů i střihů, ve kterých si našly to svoje jak romanticky, tak sportovně založené dámy. Přehlídka potvrdila i některé ze současných trendů, kdy plavky umožňují více zahalit břišní partie nebo kdy jsou horní části plavek zdobeny volány a blíží se svým řešením spíše konfekčnímu oblečení.