Návrháři se vrací na veletrh STYL

Velká spokojenost s kontrakty a nečekaný úspěch. Tak hodnotila srpnovou účast na veletrhu STYL obchodní ředitelka značky E.daniely Marcela Linhartová Trávníčková. Letos se proto návrhářské duo opět do pavilonu P vrátí a představí novou kolekci dámské elegantní módy.

 

Velká spokojenost s kontrakty a nečekaný úspěch. Tak hodnotila srpnovou účast na veletrhu STYL obchodní ředitelka značky E.daniely Marcela Linhartová Trávníčková. Letos se proto návrhářské duo opět do pavilonu P vrátí a představí novou kolekci dámské elegantní módy.


Spolu s ním na výstaviště opět zavítá Lada Vyvialová. Modely její značky LADA mají díky obsahu stříbra antibakteriální účinky a povrchová úprava s UV filtrem ochrání pokožku. Dokonale proto zapadnou do všech dámských šatníků.


Spolu s těmito značkami přijedou i další návrháři. Z Ruska dorazí Valentina Bebeh, která se specializuje na dámskou elegantní módu. Němka Anja Pfefferkorn zase návštěvníky okouzlí zajímavými uměleckými kreacemi a krásnými doplňky. Španělská návrhářka Saray del Saz svou tvorbu představí také v rámci speciální módní show Bloggers & Designers Show.

Milovníky minimalismu určitě potěší česká módní značka Ritore. Ta se specializuje na unikátní nastavitelné kožené pásky, které je možné nosit v pase nebo na bocích.

Své modely představí i slovenská návrhářka Zuzana Bottková. U jejího stánku by se měli zastavit všichni, kteří chtějí rozšířit svůj sortiment o kousky pro dynamické, energické a sebevědomé zákazníky.