Neradi žehlíte? Napařovač oděvů je alternativou i pro profesionály

Firma BLAKAR trading poprvé vystavuje na veletrhu STYL francouzský napařovač oděvů, který dokáže nahradit žehlení bez klasické žehličky i žehlicího prkna. SteamOne představuje poměrně nový způsob žehlení párou, vhodný nejen pro domácnosti, ale především pro provozy, ve kterých je profesionální žehlení nezbytné, obchody s módou nevyjímaje.

 

Firma BLAKAR trading poprvé vystavuje na veletrhu STYL francouzský napařovač oděvů, který dokáže nahradit žehlení bez klasické žehličky i žehlicího prkna. SteamOne představuje poměrně nový způsob žehlení párou, vhodný nejen pro domácnosti, ale především pro provozy, ve kterých je profesionální žehlení nezbytné, obchody s módou nevyjímaje.


„Vybrali jsme pro tuto příležitost několik top modelů, takové Mercedesy v naší nabídce. A pak opravdu praktické modely, které mohou obchody dobře využít, s kolečky i s odpovídajícím výkonem, se kterými se snadno pracuje a jsou cenově dostupné,“ potvrzuje obchodní ředitelka společnosti Blanka Javůrková. Přestože na stánku předvádí hlavně rychlé žehlení pánských košil, dodává, že napařovač je ideální i na halenky, šaty a jakýkoliv textil, který se dá žehlit na ramínku. Pro případ žehlení kalhot a sukní jsou ramínka vybavena držákem.

„STYL je to pro nás z hlediska B2B návštěvníků vhodná výstava. Jsme rádi, že jsme tady,“ říká o veletržní účasti obchodní ředitelka. „Návštěvníci, kteří přicházejí na náš stánek, reagují vesměs kladně a chtějí si žehlení hlavně vyzkoušet. Je vidět, že někdo už má praxi a umí s přístrojem manipulovat, zatímco jiný drží napařovač v ruce poprvé a musí s ním zacházet opravdu opatrně, protože pára má 98 stupňů. Kolega to vždy glosuje, že po prvních patnácti košilích to bude v pohodě,“ usmívá se Blanka Javůrková. Francouzského výrobce zastupuje na českém trhu čtvrtým rokem. Českým spotřebitelům doporučuje, aby také nepodceňovali údržbu, která je jednoduchá a kdy je třeba jednou za dva až tři měsíce přístroj odvápnit a propláchnout vodou.