Rekonstrukce ulice Poříčí a příjezd k BVV

Vážení vystavovatelé a návštěvníci veletrhů STYL a KABO, vzhledem k realizaci rekonstrukce ulice Poříčí v blízkosti areálu BVV si Vás dovolujeme upozornit na možné dopravní komplikace v blízkosti veletržního areálu v průběhu veletrhů STYL a KABO.

 

Vážení vystavovatelé a návštěvníci veletrhů STYL a KABO,

vzhledem k realizaci rekonstrukce ulice Poříčí v blízkosti areálu BVV si Vás dovolujeme upozornit na možné dopravní komplikace v blízkosti veletržního areálu v průběhu veletrhů STYL a KABO.

Do 31. 8. 2016 bude z důvodu rekonstrukce části ulice Poříčí pomocí dopravního značení ze směru od Pisáreckých tunelů znemožněn nájezd na kruhový objezd u Expoparkingu, a tím i příjezd k 4. a 5. bráně BVV.

Vzhledem k tomu, že místem konání veletrhů jsou pavilony P a F umístěné v západní části veletržního areálu a pro vjezd do areálu slouží brány 8 a 9, nebude Vám toto dopravní omezení příjezd nijak komplikovat.

Pokud budete areál opouštět ve směru do centra města přes Mendlovo náměstí a do ulice Křížkovského k hotelům Holiday Inn a Voroněž, odjezd z areálu je možný po objízdné trase – viz přiložený plánek. 

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.