Dita Brančíková, komunikace veletrhu Styl a Kabo


Má rada ženskost, styl a osobitost a jediné, čeho se v módě vyvaruje, je cokoliv fádního. Ve vlastním životě také nenechává prostor nudě, protože práce ji provází doslova na každém kroku. Komunikace s novináři,  vystavovateli i promotéry zabírá veškerý její  čas až na drahocenné chvíle se synem Tedíkem. Svou práci však dělá s chutí, protože se ráda obklopuje milými lidmi. Dita prostě ráda žije a veletrh je pro ni novou výzvou.

STYL/KABO - veletrh na každý pád

1) Kdo jste v týmu veletrhu STYL/KABO a jak dlouho?
Na veletrh Styl a Kabo jsem nastoupila před měsícem a mám na starosti komunikaci. Ale na BVV pracuji už 20 let :-). Zatím jsem se věnovala motorkám, tak uvidíme, co mi přinesou módní veletrhy.

2) Koho ze společnosti uznáváte jako módního arbitra?
Líbí se mi například styl Simony Krainové nebo Dary Rolins.

3) Čemu vy osobně dáváte v módě přednost?
Baví mě svěží, mladistvá móda (asi proto, že už jsem 40+.-), vadí mi současný styl, kdy často  zaniká ženskost a  návrháři a obchodní domy produkují oblečení ve stylu "neurazím nenadchnu". Někdy bych řekla, že až antisexy.

4) Co vám STYL/KABO dal a vzal?
Zatím mi dal nové fajn kolegy a vzal čas, který jsem měla na jiné věci :-)

5) "Zde napište váš vzkaz návštěvníkům"
STYL a KABO už se na vás těší!

6) O čem víte, že byste na sebe z módy nikdy neoblékla?
To, co mi nesluší - tedy věci, které mi přidávají kila nebo zdůrazňují mé nedostatky!

7) S kým nejzajímavějším, jste se na veletrhu potkali?
Protože jsem na Stylu pomáhala už kdysi, tak jsem potkala všechny tehdejší hvězdy, které se ho účastnily nebo ho moderovaly. A když se tak zamyslím, tak jsem na Stylu potkala otce svého dítěte Braňa Poláka. Přijel tehdy s delegací návrhářů a já je všechny dostala na starost. A byl z toho Tedík :-)))