Annemone

Francouzskou a italskou módu dodáváme na středoevropský trh už přes čtvrtstoletí a našim českým, slovenským a polským zákazníkům poskytujeme kompletní nabídku pečlivě vybraných módních značek jakou jsou Morgan de toi, Naf Naf, Sinéquanone či Siste’s.

 

Francouzskou a italskou módu dodáváme na středoevropský trh už přes čtvrtstoletí a našim českým, slovenským a polským zákazníkům poskytujeme kompletní nabídku pečlivě vybraných módních značek jakou jsou Morgan de toi, Naf Naf, Sinéquanone či Siste’s. Stále sledujeme aktuální dění a rozšiřujeme portfolio o nové značky. Jejich kolekce zajišťují bohatý výběr pro všechny typy dress codu: společenské, koktajlové, business casual a casual šaty, halenky, kalhoty, svršky a doplňky. Sázíme na styl, ženskost a temperament.

MORGAN DE TOI

Je naše přední značka známá i z pařížských Champs-Élysées, navržena pro elegantní a aktivní ženy vědomé svých předností. Oblíbenou stabilní stylistiku každou sezónu doplňují nové překvapivé modely v nejaktuálnějších trendech. Pro naše zákazníky značku Morgan nabízíme ve výhradním zastoupení.


LE PHARE DE LA BALEINE

Nově na český trh uvádíme francouzskou značku Le Phare De La Baleine, vynikající kvalitou používaných látek a spolehlivostí evropské výroby. Její kolekce se zakládají na filozofii casual a pohodlí volného času, když se úkolem módy stává poskytnutí soukromého pocitu luxusu a potěšení. Název značky asociuje mořské prostředí, pláž a dovolenou. Kvalitní móda pro náročné.