Atelier Viola

Naše společnost je rodinná firma, která byla založena v České republice v roce 1990.

 

Naše společnost je rodinná firma, která byla založena v České republice v roce 1990.

Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitní regionální hovězí kůže. Kabelky jsou zdobeny přírodními broušenými kameny (aragonity a mramory různých barev a tvaru) a dalšími módními doplňky.

Každý kus je ORIGINÁLNÍ, JEDINEČNÝ a odráží naše znalosti a zkušenosti. To ukazuje, jak jsme schopni vidět a cítit uměleckou hodnotu našich kožených kabelek Viola.

"Jsou vysoce expresivní."

Interiér našich kabelek je vypodšívkován černým sametem. Všechny kabelky jsou vybaveny jednou přihrádkou vzadu na kovový zip. Překlop je podlepen černou telecí kůží a zapíná se na magnetický uzávěr.

Každá kůže má speciální genetický kód a z tohoto důvodu činí každou naší kabelku UNIKÁTNÍ.

Umělecké modelování a ruční tvarování  všech kabelek klade důraz na vytvoření  naprosto jedinečného  designu, který  reprezentuje uměleckou formu a jedinečnost, na  kterou jsme hrdí.

Classic Style
Barvené štětcem barevnými pigmenty a ručně modelované a tvarované zdobené různými minerály, které jsou orámované jemnou tónovanou kůží. Design navržený Violou je charakteristickým podpisem naší značky.

Fashion Style
Tato série kabelek, navržená novou rodinnou generací ATELIER VIOLA, klade důraz na módní trendy, pestré permanentní  airbrushove barvy a minimalistický design.

Další informace najdete na http://www.atelierviola.cz/