Bamboo – brýle, které mají styl!

Bamboo je v roce 2013 založená česká značka stylových produktů ze dřeva a bambusu, které jsou vyráběny ručně. Tyto brýle se tedy řadí do takzvaných "hand-made" výrobků.

 

Bamboo je v roce 2013 založená česká značka stylových produktů ze dřeva a bambusu, které jsou vyráběny ručně. Tyto brýle se tedy řadí do takzvaných "hand-made" výrobků. Značka Bamboo rozšiřuje segment módních doplňků o výrobky, určené lidem, kteří se nebojí vyjádřit svůj postoj, možnost být jiný, odlišit se a zároveň vypadat fresh.

Současně mohou vyjádřit svůj postoj a vztah k přírodě či ekologii - konkrétně ke snížení zátěže devastace přírody. Výhodou dřevěných a bambusových produktů je jejich ekologičnost, konkrétně - použitím dřeva jakožto obnovitelného zdroje v maximální možné míře. Do budoucna Bamboo připravuje ve svém výrobním programu spoustu novinek a inovací!

Novinky a výrobky značky Bamboo můžete shlédnout v zóně Fresh Fashion, stánek č. 286 B, v pavilonu „P“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.bamboo-shop.cz