Brütting EB - obuv pro sport a volný čas

Společnost GEKA Sport GmbH & Co. je vlastně spojení dvou sesterských společností Brütting a EB-Sport International GmbH se sídlem v jižním Německu.

 

Společnost GEKA Sport GmbH & Co. je vlastně spojení dvou sesterských společností Brütting a EB-Sport International GmbH se sídlem v jižním Německu. Tato společnost vyrábí již více než 50 let pánskou, dámskou a dětskou obuv pro volný čas, sport a outdoorové prostředí. Boty se značkou EB Brütting vynikají svojí vysokou kvalitou a nadčasovými technickými standardy. V roce 1991 byla so společnosti GEKA Sport začleněna značka "LICO", která v současné době tvoří největší část nabízeného sortimentu. V roce 2007 uvádí firma Brütting na trh novou značku "EB-Kids" a rozšiřuje tak svoji výrobu o segment dětské obuvi, která se velmi úspěšně prosadila na evropském trhu. Veškerá obuv značek  Brütting EB, EB-Kids a Lico nabízí vysoký komfort nošení a módní design za přiměřenou cenu.

S novými modely a kolekcemi obuvi značek  Brütting EB, EB-Kids a LICO,  vyvíjené a vyráběné pro volný čas, sport a outdoor, naleznete na stánku společnosti GEKA Sport č. 029 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací na: www.bruetting.com