Do nového zábavního vědeckého parku VIDA! s 20% slevou!

Návštěvníci veletrhů mohou navštívit vědecký park VIDA! s 20% slevou, kterou získají po předložení vstupenky STYL a KABO na pokladně VIDA! Akce platí od 21. do 27. 2. 2015.

 

Návštěvníci veletrhů mohou navštívit vědecký park VIDA! s 20% slevou, kterou získají po předložení vstupenky STYL a KABO na pokladně VIDA! Akce platí od 21. do 27. 2. 2015. V bývalém pavilonu D brněnského výstaviště (vstup z ulice Křížkovského, naproti hotelu Voroněž) najdete na ploše téměř 5000 m2 přes 150 interaktivních exponátů! Zemětřesná deska, oceán v lahvi, kolo na laně, rotující místnost, obří srdce, tornádo – to vše jsou ukázky exponátů, které si mohou návštěvníci vyzkoušet a lépe tak porozumět světu kolem nás. Doprovodný program zahrnuje představení plná vědeckých pokusů.

VIDA! Chytrá zábava pro celou rodinu

Dotýkat se exponátů je v zábavním vědeckém parku VIDA! více než doporučeno. Lukáš Richter zdůrazňuje: „Moderní science centrum v sobě musí správně kombinovat prvky klasického muzea, školy a zábavního parku či multiplexu. Objevujete tu nejen očima, ale všemi smysly. Zábava by tu měla být všudypřítomná, ne však samoúčelná.“

VIDA! science centrum

Adresa: Brno, Křížkovského 12, naproti hotelu Voroněž
Otevřeno denně od 10 do 18 hodin
www.vida.cz