Doppler CZ

 

I letos v srpnu ukážeme zákazníkům naši novou podzimní kolekci deštníků značek Doppler, Derby, s.Oliver, Bugatti, Knirps, Tamaris, dále široký sortiment reklamních deštníků, deštníky s vlastním potiskem a Manufakturu – vlastní výroba deštníkův Rakousku.Mnohaleté zkušenosti a stabilní zázemí umožňuje značce Doppler garantovat vysokou kvalitu nabízených produktů. Samozřejmostí jsou kvalitní služby – odborné poradenství, záruční a pozáruční servis.  

Značka Doppler je v sortimentu deštníků pojmem již od roku založení první výroby v roce 1947. Deštníky Doppler jsou oblíbené jak v sortimentu základních cenových skupin, tak i v sortimentu luxusních produktů, na které si díky jejich vysoké kvalitě můžeme dovolit poskytnout garanci až 5 let. Tyto deštníky také testujeme v aerodynamickém tunelu na zatížení větrem až do rychlosti 100 km/hod.

Naši designeři připravují každý rok tři módní kolekce – základní celoroční sortiment, veselé a pestré jarní/letní vzory a na závěr roku podzimní/zimní motivy a barvy.

Doppler nabízí širokou škálu deštníků od skládacích (manuální, vystřelovací, plně automatické se samočinným otevíráním a zavíráním) po holové (manuální, vystřelovací), dále partnerské, závěsné či trekingové deštníky. Nabízíme rovněž velký výběr dětských deštníkův různých provedeních (od skládacích až po holové s automatickým otevíráním).

Důležitým sortimentem jsou i naše reklamní deštníky, které vyrábíme i pro renomované zákazníky jako je např. BMW, VW, Škoda Auto, Rolls Royce, Bentley. Naši vlastní evropskou výrobu pod značkou Doppler doplňují akční kolekce Derby deštníků a deštníky našich licenčních partnerů: S.Oliver, Bugatti, Knirps, Tamaris.


Spolupráce s obchodními partnery je pro nás klíčová. Pokud provozujete kamennou prodejnu či e-shop a zaujala Vás naše nabídka, neváhejte a přijďte se podívat na náš stánek č. 409 v pavilonu P, pokud nás nestihnete navštívit, kontaktujte naše obchodní oddělení v Trhových Svinech nebo příslušného obchodního zástupce – rádi Vám sdělíme podmínky pro případné navázání obchodní spolupráce.

Těšíme se na Vás.

http://www.doppler.cz

Datum: 8.8.2019 8:45:00