Doppler: ZERO 99 – deštník lehčí než lehký

 

Na letní výstavě Styl a Kabo představíme žhavou novinku v našem sortimentu a to super lehký deštník ZERO 99. Se svými 99 gramy je lehčí než tabulka čokolády. Oceníte ho především do kabelky nebo saka a díky praktickému formátu o něm nebudete ani vědět. Ve složeném stavu zabere minimum místa – má 21 cm na délku.  S lehkostí sobě vlastní Vás bezpečně ochrání před deštěm. Je prostě geniálně funkční. Střecha má průměr úctyhodných 90 cm a středová tyč a ramena jsou kombinací hliníku a karbonu, potah ze supertenkého polyesteru. Vybírat můžete ze 7 trendových barev od ohnivě červené, přes mořskou modrou až po např. limetkovou.

O naší společnosti

K vidění na našem stánku samozřejmě budou i letošní designové kousky deštníků z pod rukou našich návrhářů pro nadcházející sezónu Podzim/Zima 2018. Naše deštníky jsou stálicí na českém trhu více než 25 let a přes 60 let na mezinárodním. Deštníky Doppler jsou oblíbené jak v sortimentu základních cenových skupin, tak i v sortimentu luxusních produktů, kde jakostní ruční výroba probíhá v Rakousku. Zákazníci si tak mohou dopřát vzor deštníku podle nálady, příležitosti nebo vylepšit si outfit v jakémkoliv deštivém dni a díky vysoké kvalitě zpracování mohou mít garanci až 5 let.

Doppler nabízí širokou škálu deštníků od skládacích (manuální, vystřelovací, plně automatické se samočinným otevíráním a zavíráním) po holové (manuální, vystřelovací), dále partnerské, závěsné či trekingové deštníky. Nabízíme rovněž velký výběr dětských deštníků v různých provedeních (od skládacích až po holové s automatickým otevíráním). Důležitým sortimentem jsou i naše reklamní deštníky, které vyrábíme i pro renomované zákazníky jako je např. BMW, VW, Škoda Auto, Rolls Royce, Bentley. Naši vlastní evropskou výrobu pod značkou Doppler doplňují kolekce Derby deštníků a deštníky našich licenčních partnerů: S.Oliver, Knirps a Bugatti.

CarbonSteel

S deštníky z naší řady Carbonsteel se můžete spolehnout na typickou kvalitu Doppler kombinovanou s funkčností a designem. Ale řada Carbonsteel je mnohem víc, než jen ochrana před deštěm. Tyto deštníky odolávají větru o rychlosti více než 100 km/h v aerodynamických tunelech. Fascinující kombinace nezničitelných materiálů uhlíku a ocele a přitom nízká hmotnost a stabilita deštníků. Nevadí, pokud preferujete elegantní jednoduché barvy, sportovní kostky nebo klasické proužky, s řadou Carbonsteel zdoláte každou výzvu. Pokud se zaregistrujete na www.dopplershop.cz v sekci „registrace Carbonsteel“, garantujeme Vám záruku 5 let.

Datum: 24.7.2018 14:57:00