ELITE a.s. opět na veletrhu nejen s novinkami na jaro/léto 2018

Společnost ELITE, pyšnící se dlouholetou tradicí, se bude na veletrhu prezentovat NOVINKAMI na jaro a léto 2018 i celým svým širokým sortimentem jemného punčochového zboží výhradně české výroby.

 

Společnost ELITE, pyšnící se dlouholetou tradicí, se bude na veletrhu prezentovat NOVINKAMI na jaro a léto 2018 i celým svým širokým sortimentem jemného punčochového zboží výhradně české výroby. Společnost, sídlící ve Varnsdorfu, investovala v posledních letech značné finanční prostředky do moderních technologií a strojního vybavení, díky čemuž je schopna velmi dobře reagovat na poptávku trhu a držet se módních trendů.

Díky kombinaci velmi kvalitních materiálů a perfektního technologického zpracování se každého půl roku pod rukama zaměstnanců ELITE rodí 4 až 6 nových produktů. Grafická prezentace společnosti prošla za poslední roky také zásadní proměnou – od nového designu a inovace webových stránek i e-shopu, obalů zboží přes katalog či marketingové předměty.

Návštěvníci veletrhu se při návštěvě stánku ELITE a.s. mohou těšit na zajímavou slevu na svou první objednávku, kterou mohou uskutečnit přímo na místě či prostřednictvím e-shopu www.elite-cz.cz v pohodlí svého obchodu či domova.