Emme Evolution

 

Značku Pregiò Couture bude na únorovém veletrhu Styl prezentovat firma Emme Evolution se sídlem v Martina Franca. Tato společnost vznikla koncem devadesátých let s přesnou firemní filozofií a specializací na svrchní oděvy - parky a bundy.

Velké úsilí stál malý rodinný podnik z údolí Itria zrod mezinárodní značky prezentované na prestižních výstavách v Paříži, Moskvě, Poznani, Madridu, Düsseldorfu a na stránkách nejslavnějších ženských časopisů. Kvalita tkaniny a perfektní výroba by samy o sobě nebyly dostačující k dosažení rozvoje a růstu, pokud by nebyly podpořeny efektivním šířením značky, organizovaným ve dvou divizích.

Oděvy Pregiò Couture jsou vždy víc, než základní a funkční. Tyto bundy, parky a saka mají dokonalý italský styl, ženský a plný fantazie, který se na začátku zdál být velmi odvážný. Obrat společnosti se každým rokem zvyšuje a mnoho kupujících se stalo loajálními zákazníky.Jsou přesvědčeni originálním designem Pregiò Couture, textiliemi nejvyšší kvality a pečlivou pozorností věnovanou detailům.

Kontakt:
EMME EVOLUTION S.R.L.
VIA MASSAFRA, ZONA F LOC. GEMMA  -  74015 MARTINA FRANCA (TA)
e-mail: info@emmevolution.it .0804805508 – FAX 0804806196

Datum: 12.12.2017 9:06:00