Felina na veletrhu STYL

 
 

Mezinárodní společnost Felina, specialista na kvalitní dámské prádlo přináší novinky sezóny podzim – zima 2015 značek FELINA, CONTURELLE by FELINA a značku pro mladé UNUSUAL.  Společnost  klade maximální důraz na perfektně padnoucí prádlo, výbornou kvalitu a elegantní střih do velkých velikostí. V nabídce jsou velikosti u některých sérií až do košíčku I. Společnost má vlastní výrobu v Maďarsku a dodává spodní prádlo do více než 50 zemí.  FELINA slaví v tomto roce 130 let od založení! V nabídce jsou jubilejní série propojené s akcí na podporu prodeje.

Série jsou doplněny  také o podprsenky z oblíbené paměťové pěny.

Na veletrhu Styl a Kabo 2015 bude opět speciální přehlídka FELINA lingerie show v sobotu  21.2.2015 v 16 hod, kde bude představena nová kolekce  sezóny podzim/ zima 2015. Dále bude v dopoledním programu přehlídka  každý den , která je součástí doprovodného programu veletrhů STYL a KABO.

V podzimní kolekci FELINA je  jubilejní série, jedna fashion série a doplnění fashion barev u oblíbených standardních sérií.

Skvělé novinky na sezónu podzim  - zima 2015 u značky Conturelle by Felina

Zlatým hřebem sezóny podzim – zima 2015 jsou nádherné fashion série, které splňují maximální nároky na perfektní střih, kvalitu i design. 

Řada PERFECT FEELING je obohacena  o novou sérii 810.  Nová kosticová podprsenka spacer je vyrobena z velmi jemného, flexibilního a prodyšného materiálu,  zajišťuje maximální pohodlí.  V nabídce v barvách: černá, bílá

Nechybí samozřejmě doplnění fashion barev u oblíbených standardních sérií, například oblíbená série Provence.

Značka [un:usual] nabízí módní pohodlné spodní prádlo pro mladé ženy se sebevědomím a většími velikostmi košíčků.

Podzimní kolekci zdobí nové fashion série a  v nabídce jsou znovu nové fashion barvy u oblíbeného programu SHAKE IT „Namixujte“ si individuálně soupravu! Kalhotky této nové standardní série je možné „namíchat jako koktejl v baru“. Kalhotky  jsou také ve výrazných svěžích fashion barvách, vhodně doplňují  podzimní nabídku. Také u značky UNUSUAL má zákaznice možnost si vybrat podprsenku s oblíbené paměťové pěny.

Více na www.felina.cz

Veletrh Styl a Kabo , PAV P st P026

Datum: 20.2.2015 8:15:00