FolklorStyl

Chcete mít originální a módní kousky ve svém šatníku? Inspirovaného tradicí s nádechem folkloru? Máte rádi poctivé řemeslo a kvalitní materiály? Tak to jste u nás správně. Zastavte se podívat a vyzkoušet naše produkty u nás ve stánku. Zabýváme se výrobou textilu od návrhu až po realizaci. Naše nabídka je široká, proto máme i dvě sekce. FolklorStyl Svéráz a FolklorStyl Premium.

 

Chcete mít originální a módní kousky ve svém šatníku? Inspirovaného tradicí s nádechem folkloru? Máte rádi poctivé řemeslo a kvalitní materiály? Tak to jste u nás správně. Zastavte se podívat a vyzkoušet naše produkty u nás ve stánku.  Zabýváme se výrobou textilu od návrhu až po realizaci. Naše nabídka je široká, proto máme i dvě sekce. FolklorStyl Svéráz a  FolklorStyl Premium.

FOLKLORSTYL SVÉRÁZ se zabývá výrobou volnočasového oblečení a doplňků. Mezi produkty patří trička dámské, pánské a dětské s výšivkou a nebo potiskem. V současné době si šijeme vlastní trička značky FolklorStyl. Další produkty, které navrhujeme a šijeme jsou sukně a šaty. Mezi doplňky zde najdete vyšívané tašky, polštáře a baťůžky, které jsou šité v naší firmě. Dalším doplňkem jsou ornamentové vývrtky a vyšívané záložky/visačky a také ručně šité brože.

FOLKLORSTYL PREMIUM. Zde najdete produkty pro společenské události, ale i pro pracovní všední dny jak při business setkáních, tak při práci v kanceláři a jiných příležitostech každodenního života. S produkty PREMIUM se budete cítit přirozeně s lehkým nádechem tradic ve folklorním stylu. Nabízíme vám produkty v konfekčních velikostech, ale také společenskou módu šitou na míru. Oblíbené jsou především vyšívané pánské obleky a dámské kostýmky. Průběžně pracujeme na nových kolekcích kolekcí jak společenské módy, tak volnočasové a pracovní nebo lépe "business".

www.folklorstyl.cz
info@folklorstyl.cz