STYL
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh módy STYL

KABO
17.-19.2. 2023

60. B2B veletrh obuvi a koženého zboží KABO

Geisha a Smashed Lemon: Z džungle na divoký západ

 

Distribuční společnost Blue Trading Group představila na veletrhu STYL dvě nezaměnitelné módní značky, které výhradně zastupuje na českém trhu. Jde o Geishu a Smashed Lemon.


„Zatímco nizozemská značka Geisha nabízí řešení pro ženu, která během dne stihne různé situace a vždy je na ně díky správné volbě šatníku připravena, kolekce Smashed Lemon pro podzim a zimu 2020 v sobě přináší materiálovou, vzorovou i barevnou škálu od džungle až po divoký západ,“ charakterizuje aktuální kolekce jednatel společnosti Michal Staněk.

Následující podzim a zima v režii Geishi se ponese ve znamení plisovaných sukní, s gumou v pase, asymetrických či s koženým designem, jejichž mini, midi i maxi délky pokryjí každý dámský šatník na jedničku. Retro kouskem vytvořené kolekce bude manšestr, který se užívá jak stylový prvek v outfitech, tak i jako dominantní a ucelené téma. Odstíny hnědé, camel, karamel a dark sand se odráží v hlavních motivech i detailech. V šatníku nebudou chybět ani džíny a tričko se zajímavým vzorem s oversize vlněným svetrem, „Puffer“ bundy a huňaté kabáty nebo košilové šaty s vázáním kolem pasu. Kožený design jakožto neodmyslitelná součást různých střihů šatů, bund nebo kalhot bude hrát občas i hlavní roli.

V kolekci Smashed Lemon se objeví zelená jako základ přírody – v různých střizích, provedeních, odstínech od temně zelené přes petrolejovou až po svěží zelenou. Potisky květin budou střídat vzory divočiny. Minulou sezónu v kolekci vládli lvi a leopardi, nyní vévodí zebří a hadí vzory. Do barevného kontrastu se v kolekci dostává fuchsiová, sytě červená, bordová i korálová v podobě květinového potisku nebo v geometrických vzorech, zakomponovaných do šatů a svetrů. Volné střihy a košilové šaty budou pro tuto sezónu rozhodně správnou volbou. Z džungle se značka posune až na divoký západ, kde budou trend udávat odstíny dřeva, okrové a zemité tóny stepi i svěží bujaré tóny přírody. Manšestr, design broušené kůže, lehký flanel i kovbojské motivy dodají modelům příchuť westernu.

Jak tato malá ochutnávka i stručný popis naznačují, s těmito značkami se rozhodně na podzim a v zimě 2020 nudit nebudete!

Datum: 24.2.2020 16:15:00