iMBOX – vynález na impregnaci obuvi!

 

Společnost VIVA Shoes s.r.o. představí novinku na veletrhu KABO. Jedná se o patentovaný impregnační přístroj vyráběný v Dánsku firmou IMBOX ShoeCare A/S. Tento přístroj je velice sofistikovaným vynálezem, který svým principem vystihuje evoluční vývoj 21. století.

Smyslem je zejména zdravotně nezávadné profesionální naimpregnování nově zakoupené nebo opravené obuvi přímo v prodejně. Základní vlastností přístroje iMBOX je jeho zdravotní nezávadnost díky dokonalé filtraci a recyklaci, to vše v kombinaci s vysokou jakostí profesionálního ošetření obuvi. Prvotní určení je pro prodejny s obuví, sportovní obuví a pro opravny obuvi. Celý proces ošetření trvá cca 40 vteřin. Prodej prostředků ve sprejích pro domácí použití není ovlivněn, případně je ovlivněn zanedbatelně. Z ekonomického hlediska je výsledkem celkové zvýšení obratu doplňkového sortimentu a služeb v kombinaci se zvýšením image prodejce. Obsluha je velmi jednoduchá a účinnost vynikající. Společnost VIVA Shoes s.r.o. je výhradním agentem firmy IMBOX ShoeCare A/S pro Čechy a Slovensko.

Prezentaci přístroje iMBOX, případné konzultace o principu pronájmu a plateb za ošetření obuvi, mohou návštěvníci shlédnout na stánku společnosti VIVA Shoes č. 012 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.imbox-shoecare.com

 

Datum: 13.2.2015 8:18:00