JADISE: kabelky s nádechem Sicílie

Na módní přehlídce STYL SHOW II dnes měla premiéru italská značka JADISE, jenž nezapře sicilský původ svého dvorního designéra. Massimiliano D´Angelo pochází z Palerma a při navrhování kabelek se inspiruje sicilskou kulturou, cestováním, uměním či fotografií. Od roku 2012 navrhuje originální dámské kousky, které mají mladistvý šmrnc a na první pohled viditelnou kvalitu provedení, která uspokojí i velmi náročné zákaznice.

 

Na módní přehlídce STYL SHOW II dnes měla premiéru italská značka JADISE, jenž nezapře sicilský původ svého dvorního designéra. Massimiliano D´Angelo pochází z Palerma a při navrhování kabelek se inspiruje sicilskou kulturou, cestováním, uměním či fotografií. Od roku 2012 navrhuje originální dámské kousky, které mají mladistvý šmrnc a na první pohled viditelnou kvalitu provedení, která uspokojí i velmi náročné zákaznice.


Dnešní přehlídkovou prezentaci otevřely kabelky ozdobené ruční květinovou malbou a vyrobené ze tří druhů tzv. Nappa kůží, kombinující plnolící usně s potištěnou hovězinou a kůží z hada, jehož šupiny mají duhový lesk. Do veletržní kolekce byly zařazeny společenské kabelky různých velikostí, ale také originální batoh nebo malá kabelka QuboRobot originálního tvaru.

„JADISE je na českém a slovenském trhu poměrně krátce, proto jsme se rozhodli představit v Brně na veletrhu STYL a KABO. Jedná se o luxusní dámské kabelky z pravé kůže výhradně vyrobené v Itálii, ať už z hovězí kůže pocházející z Itálie, Brazílie a Indonésie nebo hadí kůže z Asie, především z Číny, některé doplněné o pravou kožešinu. Zdobné části jsou vyrobeny z galvanického niklu či galvanického zlata, které dávají kabelkám originální vzhled a jsou zárukou jejich delší životnosti. Kabelky jsou určeny pro ženy, které kladou důraz na kvalitu a eleganci a současně chtějí i něco neokoukaného,“ říká Simona Spoustová, která na středoevropském trhu tuto značku zastupuje. V sousedství kabelek nabízí také deštníky, které její firma Simmy dováží už pětadvacet let z Řecka a Itálie.

„Celá ta léta se snažím propagovat fakt, že deštník je podobně jako kabelka především svébytný módní doplněk, který podtrhuje osobnost svého nositele či nositelky. I na designu deštníků se podílejí skvělí návrháři a designéři zvučných jmen, takže díky jejich práci i z hlediska barev a vzorů si může každý vybrat ten svůj, ať už se jedná o ženu, muže nebo dítě,“ dodává Simona Spoustová na stánku v pavilonu P, kde jsou k vidění deštníky různých typů, od elegantních dámských modelů přes průhledné deštníky s populárními motivy panenek Gorjuss nebo KIMMIDOLL. Zajímavostí je i tzv. obrácený deštník se speciálně upravenou rukojetí, která i v dešti umožňuje majiteli držet deštník nad hlavou a přitom mít obě ruce volné.