Jarmila Krahulcová poradí, jak zviditelnit váš obchod

 

Pro úspěch v dnešním konkurenčním prostředí nestačí mít skvělý produkt a dobrou zákaznickou péči. Je potřeba být také mezi lidmi vidět. A právě s tím vám na srpnovém veletrhu STYL poradí Jarmila Krahulcová v přednášce Vyšlapanou cestou v nových botách šitých na míru aneb moderní formy prezentace značky/prodejny. Podpora prodeje interaktivní formou za minimální náklady.

Seminář se uskuteční oba víkendové dny od 14.30 do 15 hodin v Programovém centru v pavilonu P. „Je vhodný pro ty, kteří si plánují otevřít butik s vlastní značkou nebo produkcí, ale i pro ty, kteří už obchod mají a potřebují o něm dát vědět světu,“ řekla Krahulcová.

Na přednášce dostanete užitečné rady, jak se se svým obchodem zařadit mezi vyhledávaná místa. Zjistíte třeba, jak využít vyzkoušené cesty úspěšných nadnárodních řetězců ve svůj prospěch. Dozvíte se také, jak si snadno sestavit propagaci na míru a plně využít sociálních sítí.

S tématem vás seznámí Jarmila Krahulcová, která se kromě stylingového poradenství věnuje právě PR a marketingové podpoře designérů i menších butiků. Módním i komerčním stylingem se profesionálně zabývá od roku 2013, v oblasti módy, odívání a designérství se ale pohybuje už od roku 2001.

V minulosti spolupracovala s významnou mezinárodní značkou, která vyrábí zejména spodní prádlo. Účastnila se prodejních školení, výběrů zboží v centrální výrobě i rozvoji nové prodejny na Slovensku. V letech 2003 až 2007 pracovala jako PR manažer Veletrhů Brno a mimo jiné měla na starosti Mezinárodní veletrhy módy a obuvi STYL a KABO.

Spolupracuje také s řadou českých módních návrhářů i magazínů. V jednom lifestylovém časopise dokonce dva roky psala do rubriky, která se věnovala módě a kosmetice.

Se stylingem pomáhá při komerčních natáčeních (např. vzdělávací seriál o oblékání různých typů postav), připravuje outfity pro focení, prezentuje své dovednosti i na seminářích či školeních firemního odívání. Nejintenzivněji se zabývá osobním stylingem. Vedle vlastní klientely poskytuje poradenství při větších akcích, jako jsou např. různé fashion dny a přehlídky ve velkých nákupních centrech či obchodech.

Více o ní najdete na její webové stránce.

Datum: 19.7.2018 13:56:00