Klub návštěvníků STYL a KABO

Vážení návštěvníci, záleží nám na Vás, a proto děláme vše pro to, aby Vaše návštěva obchodních dnů módy a obuvi byla nejen plná obchodní inspirace, ale současně abychom Vám jejich návštěvu zjednodušili. Proto vznikl Klub návštěvníků STYL a KABO, který všem registrovaným umožní bezplatný vstup na výstaviště i parkování.


Vážení návštěvníci,

záleží nám na Vás, a proto děláme vše pro to, aby Vaše návštěva obchodních dnů módy a obuvi byla nejen plná obchodní inspirace, ale současně abychom Vám jejich návštěvu zjednodušili. Proto vznikl Klub návštěvníků STYL a KABO, který všem registrovaným umožní bezplatný vstup na výstaviště i parkování.

Platnost vydaných Klubových karet skončila v únoru 2020, a proto je nutné si karty vyměnit za nové při příchodu na srpnové Obchodní dny STYL a KABO. Po předložení původní Klubové karty na pokladně v pavilonu P vám ji zcela bezplatně vyměněníme za novou s platností do srpna 2022. Karty jsou vydávány na jméno konkrétní osoby a jsou nepřenosné.

Klubové karty přináší svým majitelům řadu výhod

Vstup na Obchodní dny STYL a KABO zdarma a pohodlněji

Před návštěvou Obchodních dnů STYL a KABO už se nemusíte neustále předem registrovat. Stačí, když se svou Klubovou kartou přijdete přímo k turniketům v pavilonu a přiložíte ke snímači její čárový kód. Vstup tak máte zcela zdarma. Mějte, prosím, na paměti, že Karta opravňuje ke vstupu jednu osobu (majitele karty) a 1 osobu jako doprovod, ale je současně nepřenosná.

Bezplatné parkovací místo

Nemusíte si ani dělat starosti, kde zaparkujete. Stačí pro vjezd do areálu výstaviště použít bránu číslo 9 a auto zaparkovat na vyznačených plochách. Stejně jako za vstup, ani za parkování nic neplatíte.

Všechny novinky e-mailem

Nic podstatného už vám neunikne! O všem, co se na veletrzích STYL a KABO děje, vás budeme informovat zajímavými e-mailovými zpravodaji.

Nemáte ještě Klubovou kartu STYL-KABO?

Pokud podnikáte či pracujete v oboru textilního, oděvního, obuvnického či kožedělného (TOOK) průmyslu a Klubovou kartu zatím nemáte, můžete si o ni zažádat.

Zašlete nám pro srpnové Obchodní dny STYL a KABO nejpozději do 19. srpna 2020 na e-mail b2bstylkabo@bvv.cz vaše IČ a název vaší firmy (fyzická nebo právnická osoba) a odkaz na vaše webové stránky. Pokud jste zaměstnanec, pošlete nám IČ a název firmy vašeho zaměstnavatele a telefonní číslo do firmy.

Vaše údaje zkontrolujeme, a splňujete-li podmínku působnosti v oboru TOOK průmyslu, zašleme vám mailem interaktivní Registrační formulář ve formátu pdf. Ten, prosím, vyplňte a zašlete zpět na mail b2bstylkabo@bvv.cz. Na základě údajů uvedených ve formuláři vám připravíme Klubovou kartu STYL KABO, která vám zajistí vstup zdarma na oba obchodní dny a další uvedené výhody. Tuto kartu si vyzvednete při svém příchodu na výstaviště na pokladně pavilonu P oproti předložení vašeho dokladu totožnosti.

Klubovou kartu není možné zaslat předem poštou, můžete si ji pouze vyzvednout osobně na pokladně v pavilonu P.