Kouzlo francouzské módy spočívá v kvalitě a originalitě

 

Pestré barvy, květinové vzory, kvalitní materiály. Francouzský šmrnc nepřehlédnete v expozici firmy Merci Madame, která na veletrhu STYL prezentuje nové kolekce čtyř značek: C’est Beau la Vie!, Julie Guerlande, Diane Laury a Pause Café.


Společnost Merci Madame s francouzským majitelem dováží do střední Evropy svěží módu, která dokáže zaujmout na první pohled a navíc se příjemně nosí. „Proč je francouzská móda tak oblíbená? Francouzky dbají na oblečení a pečlivěji vybírají, co si obléknou. Každý materiál na sebe určitě nevezmou,“ říká Katarina Jasinská, obchodní zástupkyně firmy Merci Madame pro český a slovenský trh. „Naše značky používají kvalitní materiály, což poznáte hned na omak. Jsou pružné, příjemné na kůži a velmi dobře se nosí. Francouzské je toto oblečení i tím, že je jiné. Nevidíte je v každé výloze, protože nekopírujeme a máme jedinečné vzory. Kolekce jsou široké, nezásobujeme každý obchod vším a v každém městě dodáváme zpravidla jen do jednoho butiku,“ popisuje obchodní strategii.

Čtveřice zastoupených značek cílí na různé typy zákaznic. V kolekci Diane Laury s velikostní škálou od 38 až do 54 si vyberou i starší dámy a konzervativnější klientky, nechybí zde elegantní oblečení vhodné třeba na svatby. Velký úspěch mají podle Katariny Jasinské bílé sukně a kalhoty, které se kombinují s pestrobarevnými košilemi a halenkami, oceňován je velmi příjemný materiál a také příznivé ceny. Pause Café je dražší značkou s vysokou kvalitou materiálů a pro příští jaro a léto přichází s nádhernou novou kolekcí. Typickou pestrou barevnost ocení odvážnější ženy, které chtějí zaujmout. „Hravá barevnost každého projasní a zaručeně vám spraví náladu. Když si toto značku obléknete, hned máte lepší den,“ slibuje Katarina Jasinská. Také značka Julie Guerlande patří k extravagantnějším a C’est Beau la Vie! je móda pro mladé – do školy, do práce i na volný čas.

Z francouzských novinek pro příští jaro a léto mají úspěch například kalhoty s vysokým pasem nebo barevné džíny zdobené kamínky a výšivkami, které se přizpůsobí postavě a velmi příjemně nosí. K adeptům na prodejní hity patří také dlouhé šaty se vzorem drobných květů nebo promyšlené kombinace jednobarevných a pestrých kusů oděvu. Kompletní nabídka společnosti Merci Madame je v ČR pravidelně k vidění pouze na veletrhu STYL, kde se představuje již pošesté.

Datum: 20.8.2017 10:31:00