La Siesta – stylová relaxace na veletrzích módy Styl & Kabo

Elegantní houpací sítě značky La Siesta doplní letošní veletrhy módy Styl & Kabo, které se konají od 18. do 20. srpna na brněnském výstavišti. Tradiční kolumbijské houpací sítě zavěšené do nádherných stojanů z masivního dřeva najdete v odpočinkové zóně na volné ploše pavilonu P, kde si také blahodárné účinky houpacích sítí budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.

 

Elegantní houpací sítě značky La Siesta doplní letošní veletrhy módy Styl & Kabo, které se konají od 18. do 20. srpna na brněnském výstavišti. Tradiční kolumbijské houpací sítě zavěšené do nádherných stojanů z masivního dřeva najdete v odpočinkové zóně na volné ploše pavilonu P, kde si také blahodárné účinky houpacích sítí budete moci vyzkoušet na vlastní kůži.

Blahodárné účinky houpání
„Sotva se v houpací síti uvelebíte, začnete se usmívat, po malé chvilce se dostaví pocit uvolnění a s ním i nový příliv energie,“ popisuje účinky houpání Jiří Ščerbanovský, odborník na houpací sítě z firmy Intrea.
Houpání totiž stimuluje centrum rovnováhy, které začne produkovat dopamin - hormon štěstí. Ten v těle vyvolává pocit pohody a uvolňuje svalové i psychické napětí. Proto je relaxace v houpací síti tak rychlá a účinná. Až budete znaveni módou, přijďte si odpočinout do prostorné sítě FLORA z měkké bio bavlny.

La Siesta
Houpací sítě a sedačky La Siesta v sobě snoubí řemeslnou zručnost brazilských a kolumbijských výrobců tradičních sítí s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu.

Přestože jsou houpací sítě součástí lidských obydlí již po staletí, jde jejich vývoj neustále dopředu. Svědčí o tom i široká produktová nabídka La Siesty, kterou nabízí firma  Intrea-Piko s.r.o. (výhradní dodavatel produktů La Siesta v České a Slovenské republice).

Pohodlí ve velkém stylu
Nabídka La Siesty uspokojí i ty nejnáročnější vyznavače luxusu. Vybírat mohou z elegantních prošívaných lůžek v severoamerickém stylu (ALABAMA) či z dekorativních brazilských sítí z jemných tkanin (BOSSANOVA). Jejich nevšední krása nejlépe vynikne v elegantních stojanech z masívního dřeva, jejichž tvary připomínají lodní kýl a jejich jména (Atlantico, Barco) vůni moře.

Nová kolekce v barvách letní Provence
Podobně jako v módním průmyslu se vzory a barevnosti sítí přizpůsobují společenským trendům. Tvůrci letošní kolekce se inspirovali barvami letní Provence. Houpací síť a sedačku ORQUIDEA oblékly do odstínu sytě fialové připomínající rozkvetlá levandulová pole. Houpací sítě a sedačky pro dva PALOMA mají decentní olivové tóny a rodinná venkovní síť DOMINGO z praktického funkčního vlákna HamacTex je vyvedená v tlumených odstínech barev přímořského léta.

Houpací sítě a vaky podporují správný vývoj dětí
Dospělým přinášejí houpací sítě rychlou úlevu od stresu, děti v nich najdou nejen ideální místo pro své hry, ale i pomůcku pro rozvoj pohybových dovedností. Menší děti si zajisté oblíbí závěsný vak s měkkým vyjímatelným polštářkem. Vak je k dostání v různých barevných provedení a nově také v bio kvalitě.

Další informace o produktech La Siesta najdete na www.intrea.cz

Intrea–Piko s. r. o.
Obchodní firma Intrea-Piko s.  r. o. se zabývá zejména prodejem potřeb pro sport a volný čas. Na český trh dodává houpací sítě a sedačky La Siesta, steelové i softové šipky a terče značky Harrows, pétanque kroket a jiné hry.

Od roku 1998 zahrnula firma do svých aktivit i vývoj a výrobou a originálních koloběžek, odrážedel a dětských kol, které se dnes pod značkou Yedoo prodávají již ve více než 30 zemích světa. Produkty Yedoo si své příznivce získaly vysokou kvalitou, originálním designem a příznivou cenou. 

La Siesta
Brazilské a kolumbijské houpací sítě a sedačky. Tradice spojená s inovovanými přírodními textiliemi a prvky moderního designu. Stylový doplněk do zahrad a interiérů. Tradiční výroba. Přírodní materiály. Certifikace bezpečnosti a kvality.