LADYBAG - jediná multifunkční kabelka na našem trhu!

Kabelky značky LADYBAG se skládají z pěti částí: kabelky, vyhřívací podušky, baterie Ladybag, přepínače a nabíječky/zdroje energie pro již zmiňovanou baterii Ladybag.

 

LADYBAG je jediná multifunkční kabelka na našem trhu, která:

  1. dokáže nabít váš telefon či tablet
  2. umí zahřát v chladném počasí
  3. má módní a stylový vzhled
  4. je vyrobena z přírodní usně nejvyšší kvality

Kabelky značky LADYBAG se skládají z pěti částí: kabelky, vyhřívací podušky, baterie Ladybag, přepínače a nabíječky/zdroje energie pro již zmiňovanou baterii Ladybag. Vyhřívací poduška pracuje s napětím 12V a je ukryta ve vnější kapse kabelky, takže samotná vnitřní část kabelky zůstává studená. Nemusíte mít proto obavy z toho, že by se váš make-up nebo čokoláda uvnitř kabelky rozpustily. Vnější kapsa je ke kabelce upevněna velkým zdrhovadlem, které můžete buď jen zčásti pootevřít a zahřát si studené ruce nebo můžete rozepnout celé zdrhovadlo a pohodlně se posadit na vyhřívanou kapsu kabelky. Takto si můžete zahřát záda i oblast zad a sedací partie těla. Ladybag dokáže stejně dobře zahřát také ruce tvých přátel.

V současná kolekce nabízí čtyři modely

Ladybag Blue Ocean - sportovní nebo spíš elegantní. Pro obě příležitosti, pokud se nedokážete rozhodnout, vám bude sloužit. Kabelka Blue Ocean je, jako ostatně všechny modely řady LadyBag, vyrobena z přírodního materiálu, kvalitní jadrné usně.

Ladybag Iron Lady – elegantně provedená kabelka, na jejíž výrobu je použitá pravá kůže, zvýrazňuje vkusně doplněný řetížek ve stříbrné barvě. Tento vzor Iron Lady nejen praktickým pomocníkem, ale současně dokonale padne ženám, které chtějí podtrhnout svoji eleganci a smysl pro detail.

Ladybag Red Carpet - kabelka pronikavě červené barvy, vyrobená z vysoce kvalitní kůže, napovídá okolí o tom, že její majitelka je sebevědomá moderní žena. Kombinace designu a barevného provedení podtrhuje její odhodlání a aktivní přístup k životu. Red Carpet nabízí možnost klasického nošení „za uši“, případně využití ramenního popruhu, který je součástí kabelky.

Ladybag Magnum Black – pro ženy, které chtějí být elegantní, přitažlivé a praktické zároveň. Kabelka je vyrobena z pravé kůže. Specialitou povrchové úpravy je její „finiš“ a sice tzv. tlačený líc, který vyniká jemným elegantním vzorem a v kombinaci se zvolenou barvou poskytuje nádech tajemna i luxusu zároveň. Jsme si jisti, že s Magnum Black dokonale doladíte svou „image“, stanete se ozdobou společnosti a královnou nejen černé noci.

Kolekci nových multifunkčních kabelek LADYBAG můžete shlédnout na stánku č. 112 v pavilonu „F“ brněnského výstaviště. Více informací naleznete na: www.ladybag.cz