LAGEN přináší exkluzivní výrobky z pečlivě vybrané kůže


Exkluzivní peněženky pro Vaše doklady a peníze už nikdy nebudou na špatném místě!

   

Výbavou správného gentlemana je bez pochyby kvalitní ručně šitá peněženka, která bude ladit s outfitem. Získejte neobyčejný luxus v podobě ručně vyrobené kožené peněženky exkluzivní kvality od společnosti LAGEN Zlín.

Peněženka Lagen nabízí eleganci, ruční výrobu a nekompromisní kvalitu. Perfektně padne do vaší kapsy. Peněženky Lagen můžete vybírat z mnoha různých provedení, ať už s precizním výrazným prošíváním, hladkým matným povrchem nebo vytlačeným logem značky Lagen.

   

Oblastí činnosti firmy LAGEN Zlín je kožená galanterie a její ruční výroba. V sortimentu jsou výrazně zastoupeny kožené peněženky. Jedná se o dámské peněženky, pánské peněženky a číšnické peněženky. Významnou částí produkce jsou kožené klíčenky, etue a dokladovky. Dodává také kožené aktovky, spisovky, kabelky, pouzdra, vizitkáře a ledvinky. Při výrobě se používají kvalitní materiály.

Pro velkoobchodní partnery nabízí firma veškerý sortiment, zakázkovou výrobu a možnost vlastního loga nebo značky. Výrobky z nabídky lze objednávat za velkoobchodní ceny přes e-shop skrze B2B uživatelský účet.

   

Překvapte partnery luxusním koženým zbožím. Pro firmy vyrábí LAGEN na zakázku pánské a dámské peněženky a doplňky, jako jsou vizitkáře, klíčenky a visačky, ale i číšnické peněženky do prvotřídních podniků.

 

Datum: 4.2.2022 18:23:00