Latamer.cz

Dovážíme barevné šperky, látky, doplňky, boty, svetry a dekorační předměty z Latinské Ameriky (především z Peru, Ekvádoru a Mexika). Šperky jsou vyráběny z přírodních materiálů (převážně z tagua, zvané přírodní slonovina), upoutají výraznými barvami a nápaditým provedením.

 

Dovážíme barevné šperky, látky, doplňky, boty, svetry a dekorační předměty z Latinské Ameriky (především z Peru, Ekvádoru a Mexika). Šperky jsou vyráběny z přírodních materiálů (převážně z tagua, zvané přírodní slonovina), upoutají výraznými barvami a nápaditým provedením. Látky nabízíme v široké škále barev a vzorů jako metráž nebo jako ubrusy či přehozy. Doplňky všeho druhu (peněženky, tašky, pouzdra...) a boty jsou kvalitně a originálně zpracovány, září barvami. Svetry a šály z lamí vlny vynikají svou hebkostí a hřejivostí.

Spolupracujeme s obchody s bižuterií nebo dárkovými předměty formou přímého či komisního prodeje. Dále nabízíme zboží za velkoobchodní ceny, např. výrobcům, kteří šijí či jinak vytvářejí produkty z látek.