leguano: Výstavní premiéra celé řady modelů


Poslední 2 roky výstavám moc nepřál, a tak se zraky odborné veřejnosti upínají na veletrh KABO. Německá barefoot firma leguano zde představí celou řadu novinek.

   

Firma leguano patří mezi největší výrobce barefoot obuvi na světě a veškerá produkce je v Německu přímo vyráběna. Mezi novinkami veletrhu se bude vyjímat domácí barefoot obuv model acasa. Jedná se o velmi pohodlný barefoot model pro maximálně komfortní domácí nošení. Vysoký obsah vlny zajišťuje příjemný pocit, takže vaše nohy budou i doma hýčkány v obvyklém stylu leguano.

Další novinkou je bosobota go: berry, která je vyrobena z lehkého, prodyšného textilu. Nohy si v ní užívají plné svobody pohybu a příjemného kontaktu se zemí. Tato minimalistická bota poskytuje nezbytnou volnost pohybu při každé příležitosti. Má velmi pohodlný střih a je vhodná do kanceláře i jako elegantní model pro volný čas.

Zbytek zimy si můžete užít v modelu husky, příjemně teplé zimní barefoot obuvi pro pány i dámy. Díky zvýšenému kotníku s polstrováním zajišťuje ochranu před mrazem a větrem. Bosoboty husky budou perfektním doplňkem ležérního vzhledu každého z vás. Bezpečnou chůzi zajišťuje podrážka LIFOLIT® s půlkruhovým profilem. Zateplená podšívka a extrémně pružná a neklouzavá podrážka činí boty husky ideální botou do chladných dnů v přírodě i ve městě, pro volný čas i pro nošení do práce. V botách budete vnímat povrch pod vašimi chodidly, nikoliv však chlad.

Asi všichni již vyhlížíme teplé dny. Na tuto příležitost je připravena novinka roku 2022, stylová bosobota scio blue. Obujte si snadno a rychle boty scio blue a ihned si vychutnejte pocit chůze naboso. Odolný a vzdušný svršek boty dokonale obepíná tvar nohy uživatele a v kombinaci s pružnou podešví zajišťuje pohodlné nošení. Extrémně tenká podrážka s malými špuntíky poskytuje maximální smyslovou zpětnou vazbu a zároveň chrání chodidlo.

   

Vysoký stupeň volnosti pohybu v bosobotách leguano umožňuje zdravou a přirozenou chůzi na každém povrchu během celého roku.

   

 

Datum: 3.2.2022 15:22:00