Life! STYLE potěší dívky a ženy, které chtějí být v kondici a in

 

Nový projekt Life! STYLE nabídne návštěvnicím oddech v péči odborníků. Jen co od 10. do 12. listopadu vstoupí do pavilonu A2 na brněnském výstavišti, zapomenou na každodenní problémy. Do svých rukou si je totiž převezmou kadeřníci, vizážisté, maséři či manikéři a postarají se o to, aby vypadaly skvěle.

Zájemkyně se také dozvědí, co bude v následujících měsících in. Trendy outfity představí stylisté Jarmila Krahulcová a Ivan Šablatúra. Dvojice, která má za sebou úspěšnou módní akci Style Days v Olympii Brno, ženám poradí, co přidat do šatníku. Podle Šablatúry mají dámy vyzkoušet červenou ve všech odstínech, a to nejen na kabátech nebo šatech. „Ty odvážnější si mohou koupit červený klobouk, šátek nebo trendové semišové kozačky,“ informuje stylista. Unikátní módní kousky nabídne také dobročinný bazar od nadace Pink Bubble.

Milovnice kvalitních a zdravých potravin si také přijdou na své. Ochutnají třeba raw výrobky, které si budou moct i koupit. Zajímavé informace v oblasti výživy budou i v doprovodném programu. Denisa Cziglová například popíše, jak změnila svůj životní styl a přešla na veganství.

Life! STYLE je součástí festivalu Life!, který se koná od 10. do 12. listopadu na brněnském výstavišti. Základní vstupné stojí 200 korun, při zakoupení lístku on-line návštěvníci ušetří 50 korun. Více informací najdou zájemci na www.bvv.cz/life nebo Facebooku www.fb.com/bvvsvetzeny.

Datum: 26.10.2017 13:43:00